son dakika haberleri

HÜDA PAR Adayı Tasan'dan Mahalle ziyaretleri

Muradiye ilçesine bağlı mahalleleri ziyaret edip destek talebinde bulunan HÜDA PAR Van milletvekili adayı Tasan, HÜDA PAR, halkın sorunlarını en iyi tespit edip çözüm üreten tek partidir. dedi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
HÜDA PAR Adayı Tasan'dan Mahalle ziyaretleri
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 20.06.2018  14:17:00 eklendi.

 HÜDA PAR 27’nci dönem Van milletvekili adaylarından Faruk Tasan, beraberindeki heyetle Muradiye ilçesine bağlı Sürüyolu, Kuşçu, Esenkoç, Otlakbaşı, Doğangün, Sarımehmet ve Akbulak mahallelerinde ziyaretlerde bulunarak vatandaşlardan destek talebinde bulundu.


Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan milletvekili adayı Tasan, HÜDA PAR’ın halk için bir umut haline geldiğini söyledi.


Bölge sorunlarını en iyi bilen partinin HÜDA PAR olduğuna işaret eden Tasan, “Bugün, Muradiye ilçemize bağlı yaklaşık on mahallemizi ziyaret ederek halkımızdan destek talebinde bulunduk. HÜDA PAR’a duyulan ihtiyaç günden güne hissediliyor. Teveccühlerin de günden güne arttığına şahit oluyoruz. Her gittiğimiz yerde halkımızın sevgi ve muhabbetiyle karşılaşıyoruz. Bu da gösteriyor ki HÜDA PAR halk için artık bir umuttur. Hesaplar HÜDA PAR’ın geleceği üzere planlanıyor. HÜDA PAR, bölgeyi en iyi analiz eden ve halkın sorunlarını en iyi tespit edip çözüm üreten partilerden bir partidir. Belki de tek partidir.” ifadelerini kullandı.


“Gidilmedik yer bırakmayacağız”


Seçim çalışmaları kapsamında halka yönelik ziyaretlerine ağırlık verdiklerini aktaran Tasan, “Mahalle, köy, ilçe demeden halkımızın kapısına gidip destek talebinde bulunuyoruz. Ziyaretlerimize ağırlık verdik. Çalmadık kapı, gidilmedik yer bırakmayacağız inşallah. Bizim sevdamız seçimden seçime değil, ebedidir.” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler