son dakika haberleri

Van’da Malatyalılar gecesi düzenlendi

- Van’da yaşayan Kadir Korkmaz ve Mehmet Aydın tarafından Malatyalılar gecesi düzenlendi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van’da Malatyalılar gecesi düzenlendi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 16.04.2018  12:31:00 eklendi.

Düzenlenen gecede bir araya gelen Malatyalılar, türkü söyleyip halay çekti. Gecede sunum yapan DJ Ercan, Van'da bulunan Malatyalılar olarak anlamlı ve güzel bir gece yaşadıklarını belirtti.

 

Ercan, “Malatyalılar olarak Van'da kamu veya özel sektörde farklı alanlarda üslendiğimiz görevlerde, içinde yaşadığımız toplumun önemli bir yapı taşı olarak birlik ve beraberliğimizin pekişmesini, huzur ve güvenin artmasına, adaletin tesis edilmesine, ekonominin gelişmesine yaptığınız katkılar ile gurur duyuyoruz. Bu organizasyonu çeşitli vesileyle zaman zaman düzenlemeyi sürdüreceğiz. Amacımız hemşehrilerimizin ve bir birimizi daha yakından tanıma bağlarımızı pekiştirmek, gurbette Malatya'yı yaşayarak dayanışmayı artırmaktır” dedi. 

 

Van’da ilk defa düzenlenen Malatyalılar gecesini artık geleneksel hale getirmek istediklerini ifade eden Kadir Korkmaz ve Mehmet Aydın ise, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ettiler. 
 

Gece, plaket sunumu ve ikramlarla sona erdi. 

 

Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş’ın görevi nedeniyle katılamadığı geceye Van 4. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Uygar Canpolat, Gülpınar İlçe Hakimi Burcu Kaya, Karayolları 11. Bölge Müdürü Ahmet Turan Gülhaş, Karayolları 11. Bölge Müdür Yardımcısı Esat Mahmut Partal, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden Prof. Dr. Süleyman Kozat, VEPSAŞ Grup Müdürü Sümeyye Bağatur, Van Emniyet Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Dilek, Reha Yapı Mühendislikten Emre Turanlı, Dr. Ferman Koca, Fundest Güzellik Merkezi sahibi Funda Tetik, Lokman Hekim Van Hastanesi Genel Müdürü Hakan Süslü, Patromak Mobilya sahibi Serkan Ateş, Halı Dünyası sahibi Seyfi Polat, Tekzen Mağaza Müdürü Mehmet Aydın ve Van’da yaşayan çok sayıda Malatyalı katıldı. 

 

 

 

 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler