son dakika haberleri

Van Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Emin Tuğrul oldu

Van Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı 27. Olağan Kongresi sona erdi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Emin Tuğrul oldu
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 13.01.2018  18:42:00 eklendi.

Van Şoförler ve Otomobilciler Odası üyeleri bugün sandık başına gitti. Gerçekleştirilen kurulda mevcut başkan M. Emin Tuğrul Beyaz liste, Faruk Alpaslan Kırmızı liste, Tuncay Demir Sarı liste ve İsmet Mühirci mavi liste ile aday oldu. Van Anadolu Öğretmen Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda yapılan seçim, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Divan kurulunun oluşturulmasından ardından seçime gidildi ve üyeler yeni başkan adayları için oylarını kullandı. 

 

Van Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan adayı M. Emin Tuğrul Başkanlığında Beyaz Liste’de Yönetim listesinde Abdulkahar Temel, Sevdin Katılmış, Kemal Çakır, Ayhan Ertaş, Abdulkerim Bayıt, İbrahim Şenol, Hacı Çiftçi, Şükrü Tuncer, Ali Çüftçi, Ferhat Yeşil yer alıyor. 

 

 

Denetim kurulu asil üyeler

 

Mehmet Zeki Ateş, Tuncay Gençer, Faik Aşkan


 

Yönetim kurulu yedek üyeler:

 

Mehmet Baki Oflas, Edin Sağdıç, Hakim Karataş, Selim Abi, Bekir Çalan, Süleyman Gül, Hasan Sönmez, M. Kasım Keskiner, Yemen Taşkıran, Abidin Aris, Zekeriya Kaçmaz


 

Denetim kurulu yedek üyeler

 

Harun Kanmaz, Savaş Katılmış, Ömer Özbilge

 

Van Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan adayı Faruk Alpaslan Başkanlığında Kırmızı Listede Mehmet Şirin Maral, Cevat Tan, Sülhaddin Aygün, Osman Almali, Tevfik Elmas, Mustafa Yıldız, Cezmi Yıldırım, Arif Koçyiğit, Ekrem Erimler, Hüzamettin Şen yer alıyor. 


Van Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlık seçiminde 8 sandıkta da birinci çıkan 1133 oy alan M. Emin Tuğrul seçimi kazandı. Emin Tuğrul'un yakın rakibi Faruk Alpaslan ise 817 oy aldı.

 

 


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler