son dakika haberleri

Van Valisi Zorluoğlu, Özalp'te vatandaşlar bir araya geldi

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Özalp ilçesinde vatandaşlarla birlikte iftar açtı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van Valisi Zorluoğlu, Özalp'te vatandaşlar bir araya geldi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 30.05.2018  09:55:00 eklendi.

Özalp'teki iftar programına Van Valisi Murat Zorluoğlu'nun yanı sıra Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ferhat Vardar, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdür Mehmet Suat Ekici ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Sadece Özalp’te değil Van genelinde Ramazan’ın güzel geçtiğini belirten Vali Zorluoğlu, "Ramazan etkinlik alanımızın yanı sıra, yine Büyükşehir Belediyesi olarak her gün bir mahallemizde iftar tırımızla vatandaşlarımızla birlikte olmaya gayret gösteriyoruz. Özalp’te olduğu gibi Tuşba’da, Edremit’te, İpekyolu’nda, Erciş'te, Çaldıran’da, Saray’da. Tüm Van genelinde burada gördüğümüz güzellikleri her akşam ilçelerimizdeki mülki amirlerimiz, belediye başkanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle, hep birlikte iftar açarak yaşıyoruz. Bu huzur ortamı devam ettiği sürece, sizler kendi çocuklarınızın geleceğine sahip çıktığınız müddetçe, Allah’ın izniyle hiçbir güç bizim sırtımızı yere getiremez. Son 1 yılda yaptığımız ve bir çoğunuzun şahit olduğu belediye hizmetleri, mahallelerimizde yaptığımız çalışmalar, inşallah daha da fazlasıyla devam edecek. Yeter ki bizler birbirimize destek olalım, devletimize destek olalım ve huzurumuza sahip çıkalım. Hizmetler, devletimizden sizin ayaklarınıza kadar getiriliyor ve getirilmeye devam edecek." dedi.

 

Konuşmasının ardından ilçe merkezindeki Kurtuluş Parkını gezerek vatandaşlarla sohbet eden Vali Zorluoğlu, daha sonra ilçenin Emek Mahallesine geçerek Ağustos ayında aynı mahalleyi ziyaretinde tanıştığı ve geçtiğimiz günlerde 82 yaşında vefat eden Şükriye Kul’un taziyesine katıldı.

 

 

 


Özalp |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler