son dakika haberleri

Van TSO'dan siyasi Partilere ziyaret

Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve üyelerinden oluşan bir heyetle, siyasi partilere ziyaret gerçekleştirdiler.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van TSO'dan siyasi Partilere ziyaret
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 23.01.2018  12:21:00 eklendi.

 

 İlk olarak Ak Parti Van İl Başkanlığına atanan Kayhan Türkmenoğlu’nu ziyaret eden Van TSO Yönetim Kurulu ve beraberindeki heyet, daha sonra Halkların Demokratik Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve Saadet Partisini ziyaret ettiler.


AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’nu ziyaret eden Van TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Sayın Türkmenoğlu’nun geçmişte Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yapmış olması yine Van Milletvekilliği yapmış olması İş dünyası için önemlidir. Çünkü bu camianın içinden çıkmış birisinin İl Başkanlığına atanmış olması sorunların çözümüne farklı bir bakış açısı sağlayacak, buda bize katkı sunacaktır dedi.AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ticaret ve Sanayi Odasını önemsediklerini ve birlikte çalışma arzusunu dile getirdi.


 

Van TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva ve beraberindekiler, HDP İl Başkanları Yadişen Karabulak, Ümit Dede ve İl Yöneticileriyle bir araya geldi.

 

Van TSO Başkanı Necdet Takva’da ülkenin içinde bulunduğu koşullara dikkat çekti. Takva, siyaset kurumunu önemsediklerini ve sorunların çözümü konusunda Tüm siyasi partilerin aktif bir şekilde rol olmaları gerektiğini ifade etti.


HDP Van İl Başkanı Umut Dede, Van TSO ziyaretinden dolayı heyete teşekkür ederek “HDP olarak Türkiye’de yaşayan herkes için özgürlük, barış, adalet ve demokrasi taleplerimizi yükseltiyoruz. Bizim mücadelemiz sadece kendimiz için değil, herkes için demokrasi çabasıdır.” Dedi.


 

Van TSO Başkanı Takva ve Yönetim Kurulu üyeleri kısa bir süre önce tekrardan başkanlığa seçilen CHP Van il örgütünü ziyaret ederek gündem üzerine sohbet etti.


Ziyarette CHP İl Başkanı Mehmet Kurukçu, ziyaretten dolayı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Toplantıda Van adına yapılabilecekler ve gelecek için planlanması gereken konular konuşuldu. Yaşanabilir bir Van için kurumların birbirlerine destek olarak neler yapılabileceği değerlendirildi.

 


Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva ve beraberindekiler Saadet Partisi İl Başkanı Özay İlhan’ı da ziyaret etti.

 

Takva, Saadet Partisi İl Kongresi öncesi tekrar aday olan Özay İlhan’a başarı dileklerini iletti. Saadet Partisi tarafından kısa bir süre önce hazırlanan sorunların kitapçık haline getirilmesinin önemine değinerek kitapçıkta yer alan sorunların Genel Merkez düzeyinde takipçisi olmalarını istedi.Saadet Partisi İl Başkanı Özay İlhan, Van’ın sorunlarını bildiklerini bunları kitapçıkta bir araya getirdiklerini ve tüm sorunların takipçisi olacaklarını söyledi.


Milliyetçi Hareket Partisi Van İl Başkanı Salih Güngöralp ve il yönetimine ziyaret gerçekleştiren Van TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, siyasetin renklilik olduğunu, ilimizde bulunan tüm siyasi partilerin ortak amacının Van olması gerektiğini söyledi. Milliyetçi Hareket Partisinin Van için daha fazla aktif rol alması gerektiğini dile getirdi.


MHP İl Başkanı Salih Güngöralp Ticaret ve Sanayi Odası çalışmalarını yakından takip ettiklerini, yeni dönemde Van için hep birlikte çalışacaklarını ifade ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Van TSO Yönetim Kurulu, önümüzdeki günlerde Van’da bulunan parti ziyaretlerine devam edeceklerini belirttiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler