son dakika haberleri

Van polisinden Çaldıranlı öğrencilere giyim desteği

Van Emniyet Müdürlüğü tarafından Çaldıran ilçesindeki 610 öğrenciye giyim yardımı yapıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van polisinden Çaldıranlı öğrencilere giyim desteği
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 24.03.2018  14:59:00 eklendi.

Çaldıran İlçe Emniyet Müdürlüğünün girişimleri sonucu İl Emniyet Müdürlüğü mensuplarının kendi aralarından topladığı paralarla alınan kaban, pantolon ve kazak gibi giyim malzemeleri, Altıyol Mahallesi’ndeki öğrencilere dağıtıldı.

 

Burada konuşan Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, İlçe Emniyet Müdürlüğünün katlarıyla İl Emniyet Müdürlüğü tarafından ilçedeki 610 öğrenciye kıyafet yardımı yapıldığını belirterek, “İl Emniyet Müdürlüğü mensuplarımızın bu duyarlı davranışlarından dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Emniyet Müdürlüğü mensuplarımızın kendi bütçelerinden kısarak oluşturdukları bütçeyle 610 öğrencimizi sevindirmişlerdir. Taşıma merkezli olan Altıyol Ortaokulumuzda bulunan 610 öğrencimize düzenlenen törenle ulusal bir markadan alınan kaban, kazak ve pantolon benzeri giyim ürünlerini tek tek dağıtmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi. 

 

Okuldaki giyim malzemesi dağıtım törenine İlçe Emniyet Müdürü Korkmaz Polat, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mehmet Diki, İlçe Müftüsü Fikri Göncü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Aslan da katıldı. 
 
 
 
 
 

 


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler