son dakika haberleri

Van Büyükşehir Belediyesi yaşlıları unutmadı

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’ nedeniyle çeşitli programlar düzenleniyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van Büyükşehir Belediyesi yaşlıları unutmadı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 21.03.2019  17:20:00 eklendi.

 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’ kapsamda Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından il merkezinde ikamet eden 36 yaşlı birey, sabah saatlerinde Van Büyükşehir Belediyesine ait servislerle evinden alındı. Edremit ilçesinde bulunan marinaya getirilen yaşlılar, deniz otobüsleri ile yaklaşık 1 saatlik mavi göl turu yaptı. 

 

Daha sonra Kocaeli Parktaki Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesislerine getirilen yaşlılar, burada Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’in eşi Meral Bilmez ile öğle yemeğinde buluştu. Yaşlılarla teker teker sohbet ederek sorunlarını dinleyen Bilmez, bu anlamlı günde burada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
 

Kendilerini unutmayan Van Büyükşehir Belediyesine ve emeği geçen herkese teşekkür eden yaşlı bireyler ise, mutlulukları yüzlerinden okundu. 

 

Vali Mehmet Emin Bilmez’in eşi Meral Bilmez’in yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Tevfik Tepe ve ilgili yöneticilerin de katıldığı program, yaşlılara verilen hediyeler ve çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi. 

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığının ‘Yaşlılara Saygı Haftası’ programları, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatmakta olan yaşlı hasta ziyaretleri ve hediye takdimleri ile sürdürüleceği belirtildi. 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler