son dakika haberleri

Van Büyükşehir Belediyesi stratejik plan için form düzenliyor

Büyükşehir Belediyesi Stratejik Plan hazırlığı çalışmaları kapsamında Yaşayan sizsiniz, yön veren de siz olun sloganıyla 4 ana başlık altında form düzenleyecek.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van Büyükşehir Belediyesi stratejik plan için form düzenliyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.07.2019  14:31:00 eklendi.

Van Büyükşehir Belediyesi demokratik, ekolojik, kadın özgürlükçü bir anlayışla kentin tarihsel mirasını açığa çıkaracak, toplumsal yaşamı geliştirecek, toplumun her kesimini içine alabilecek ve kadın rengini yaşamın her alanına yayacak, toplumsal değişim ve dönüşümü sağlayarak, doğadaki tüm canlıların haklarına saygılı bir planlamanın esas alınacağı Stratejik Plan hazırlığı çalışmaları kapsamında form düzenliyor.


20-21 Temmuz tarihlerinde “Yaşayan sizsiniz, yön veren de siz olun” sloganıyla düzenlenecek formlarda, kentin dinamiklerinin katılımı ile sırasıyla Engelli, Gençlik, Kadın ve Genel başlıkları altıda Van’ın 5 yıllık geleceği konuşulup, değerlendirilecek. Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Bedia Özgökçe Ertan ve Mustafa Avcı, Stratejik Plan Komisyonu ve meclis üyelerinin katılımıyla düzenlenecek formlarda kurum kuruluş temsilcileri, kadınlar, gençler, engelliler, akademisyenler, esnaflar, sanatçılar, sivil toplum örgütü ve platform üyeleri, çevreciler, ekolojistler gibi toplumun tüm kesimleri dinlenecek.


2 gün sürecek formlar Van Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda Cumartesi saat 09.00’da başlayacak.

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler