son dakika haberleri

Van Büyükşehir Belediyesi stratejik plan çalışmaları devam ediyor

Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Mustafa Avcı ve İpekyolu Belediyesi Eşbaşkanı Azim Yacan, Stratejik Plan hazırlığı çalışmaları kapsamında Kurubaş, Şabaniye ve Aliağa mahallelerini dinledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van Büyükşehir Belediyesi stratejik plan çalışmaları devam ediyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 16.07.2019  20:27:00 eklendi.

Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Mustafa Avcı ve İpekyolu Belediyesi Eşbaşkanı Azim Yacan, Stratejik Plan hazırlığı çalışmaları kapsamında Şabaniye ve Alipaşa mahallelerini dinledi.


Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı, gündüz saatlerinde yapımı devam eden Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı’na bağlı Fidanlık Parkı ve Edremit’in Kurubaş Mahallesi’nde çalışmaları süren mezarlık alanını ziyaret etti. Devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Eşbaşkan Avcı’ya Genel Sekreter Engin Akın, Park ve Bahçeler Daire Başkanı Sabahattin Keser ve ilgili şube müdürleri eşlik etti. Parkta inceleme yapan Eşbaşkan Avcı, proje tamamlandıktan sonra Van’ın güzel bir mekana daha kavuşacağını söyledi.


Ardından Van Kalesi yanında bulunan Kültür Parkı ve Edremit İlçesi’ne bağlı Kurubaş Mahallesi’nde yapımına başlanan mezarlık alanını ziyaret eden Eşbaşkan Avcı, sahadaki incelemelerin ardından Edremit’in Şabaniye Mahallesi’ne geçti.


HDP Edremit İlçe Eşbaşkanı Barış Caniş, 31 Mart seçimlerinde Eşbaşkan adayı olan Medeni Özer, Meclis Başkan Cemil Komi ve meclis üyelerinin de katıldığı halk toplantısında Eşbaşkan Avcı, mahalle sakinlerinin alt yapı, yol, su, park sorunu ve önerilerini not aldı.Eşbaşkan Avcı’nın Şabaniye’deki toplantısı sürdürürken İpekyolu Belediye Eşbaşkanı Azim Yacan ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Engin Akın da Stratejik Plan hazırlığı çalışmaları kapsamında İpekyolu’na bağlı Alipaşa Mahallesi’nde halkla bir araya geldi. Görüş ve önerilerin not alındığı toplantıya HDP İpekyolu İlçe Eşbaşkanı Öznur Bartın, Büyükşehir Belediye Meclisi’nin HDP Grup Başkan Vekili İsmet Tan ve şube müdürleri katıldı.

 

 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler