son dakika haberleri

Vali Zorluoğlu, Deftardarlığı ziyaret ederek bilgilendirme aldı

Vali Murat Zorluoğlu, kamu kurum ziyaretleri kapsamında Van Defterdarlığını ziyaret ederek, Defterdar Murtaza Kamar’dan bilgilendirme aldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Vali Zorluoğlu, Deftardarlığı ziyaret ederek bilgilendirme aldı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 21.11.2017  22:48:00 eklendi.

 Vali Yardımcısı Mehmet Parlak'ın da eşlik ettiği ziyarette, Defterdarlık makamındaki bilgilendirme öncesi personelle tanışan Vali Zorluoğlu, daha sonra kurumun; yıllara göre tahakkuk ve tahsilat miktarları, gelir gider, mükellef ve personel durumuna ilişkin verilerini içeren bilgilendirmesini dinledi.


Defterdar Kamar, bilgilendirme sırasında kurumun ilimizdeki vergi mükelleflerini takibi konusunda yürüttüğü çalışmaları aktardığı Vali Zorluoğlu’na, il merkezi ve ilçe bazında vergi mükelleflerinin vergi işlemlerinin yanı sıra, ilimizde KHK’lar ile kapatılan kurum ve kuruluşlara ait bilgileri de sundu.


Kurumun yeni hizmet binası ve lojman inşaatlarının mevcut durumunun da paylaşıldığı bilgilendirme sonunda Defterdar Murtaza Kamar, kurum işleyişiyle ilgili görüş ve önerilerini de Vali Zorluoğlu’na iletti.


Vali Murat Zorluoğlu da ziyaret sonunda yaptığı değerlendirmede, defterdarlığın yeni hizmet binasına ihtiyaç duymasından bahisle, “Kurumsal aidiyet ve personel performansı bakımından olduğu kadar vatandaşa kaliteli hizmet sunulmasında da hizmet binaları büyük önem taşımaktadır. Dilerim yeni hizmet binanız kısa sürede tamamlanır ve oraya taşınırsınız. Ziyaretim vesilesiyle, defterdarlık personelimizin başarılı çalışmalarının devamını diliyor ve Valilik olarak sizlere her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler