son dakika haberleri

Ünlü Oyuncu Gürpınarlılarla buluştu

Van Gürpınar Belediyesi tarafından kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında yazar ve sinema oyuncusu Bahadır Yenişehirlioğlu söyleşisi düzenlendi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Ünlü Oyuncu Gürpınarlılarla buluştu
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 09.02.2019  11:28:00 eklendi.

 Gürpınar Belediyesi, her ay düzenlediği kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında TRT’nin sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid’de sergilediği 'Tahsin Paşa' rolüyle insanların kalbinde taht kuran Bahadır Yenişehiroğlu'nu Gürpınarlılarla buluşturdu.

 

Oyunculuğu dışında yazdığı kitaplarla da tanınan Yenişehirlioğlu, söyleşide Osmanlı Devleti üzerine oynanan oyunlar, Abdulhamid Han, Hazreti Muhammed ve İslam dini üzerine konuştu. Yenişehirlioğlu’nun anlattıklarını dikkatle dinleyen vatandaşlar, kimi zaman duygulu anlar yaşadı. Söyleşide gençlere tavsiyelerde de bulunan Yenişehirlioğlu, küresel güçlerin maşası olmamak için okumak gerektiğini belirtti. 

 

Soruların cevaplanması ile sona eren söyleşinin ardından Yenişehirlioğlu, hayranlarının kitaplarını imzalayıp fotoğraf çektirdi.
 

Öte yandan şehir dışında olmasından dolayı programa katılamayan Gürpınar Kaymakamı ve Gürpınar Belediyesi Başkan Vekili Osman Doğramacı ise, sosyal medyada yaptığı açıklamada, hava şartlarından dolayı programa yetişemediğini belirterek programa katılım sağlayan herkese teşekkür etti. 

 


Gürpınar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler