son dakika haberleri

Ünal Karaman: 'Umutluyuz'

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, yorgunlukları aşmaları halinde büyük bir takım olabileceklerini söyledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Ünal Karaman: 'Umutluyuz'
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 30.07.2018  08:55:00 eklendi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Samsunspor'u 3-0 mağlup ettikleri dostluk maçının ardından basın mensuplarına açıklamada bulundu.

 

Karaman, hem yurt dışında hem burada ağır antrenmanlar yaptıklarını belirterek, "Bunları kaldırmak kolay hadiseler değil. Skordan ziyade oyuncularımızın saha içerisinde ürettikleriyle alakalı beklentilerimiz vardı. Olumlu ya da olumsuz biz sahada görmek istediklerimiz gördük. Yaşlısından gencine hepimizin ayakları yere basacak. Evet yorgunluğumuz olacak ama yorgunluğu aştığımız anda biz büyük bir takım olacağız. Bu anlamda hazırlık ise bizim için en kral hazırlık dönemi oldu diyebilirim. Her şeyi görme noktası içerisinde oyuncularımızın da kendisini görme açısında iyi oldu. Yorgunluk hiç bir şekilde bizim mazeretimiz değil. Bu yorgunlukları aşarak bir noktaya geleceğiz. Yeni katılan arkadaşlarımız da olacak. Onların da rekabet oluşturmasıyla lige kadar daha hazır bir Trabzonspor olarak taraftarımızın önüne çıkacağız. Umutluyuz inşallah güzel olacak" dedi.


Spor |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler