son dakika haberleri

Tuşba'da sözleşmeli öğretmenlerin hizmet sözleşmeleri yenilendi

Van’ın Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan sözleşmeli öğretmenlerin hizmet sözleşmeleri imzalandı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Tuşba'da sözleşmeli öğretmenlerin hizmet sözleşmeleri yenilendi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 30.12.2016  11:52:00 eklendi.

Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan sözleşmeli öğretmenlerin hizmet sözleşmelerini yenileyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, hayırlı olması dileklerinde bulundu.


Ceylani, “Tuşba ilçemizi tercih eden 161 öğretmenimiz göreve başladılar. Geçtiğimiz aylarda sizler önemli sınav maratonundan başarı elde ederek ilçemizi tercih etmiştiniz ve kısa süre içerisinde okullarınızda görev almış olduğunuz süre içerisinde sizlerin performansınızdan memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Sizlerle birlikte okullarımızda oluşacak sinerjinin öğrencilerimize başarı ve mutluluklar getireceği kanaatindeyiz. Sizden atandığınız okul ve kurumda iyi bir iletişim kurmanızı; öğrenci, veli ve diğer paydaşlarla birlikte eğitim kalitesinin artırılması için Fatih Projesi ile teknolojinin imkânlarını en üst seviyede öğrencilerimize sunmanızı bekliyorum.


Tuşba Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı örgün ve yaygın eğitim kurumlarında göreve başlayan ve sözleşme tarihi sürecinde öğretmenlerimizin yasalar ve ilgili mevzuat çerçevesinde layıkıyla görevlerini ifa edeceklerini ve böylece ilçemize akademik, sosyal, kültürel ve sportif başarılar getireceklerine inanıyorum. Eğitim camiamıza, ilçemize ve tüm paydaşlara hayırlı olmasını dilerim" dedi.

 


Tuşba  |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler