son dakika haberleri

Tuşba Muhtarlarından Kaymakam Uçar'a Teşekkür

Tuşba Mahalle Muhtarları, Kaymakam Meral Uçar’a çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Tuşba Muhtarlarından Kaymakam Uçar'a Teşekkür
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 09.11.2017  18:57:00 eklendi.

Van’ın Tuşba ilçesindeki mahalle muhtarları, Kaymakam Meral Uçar’a yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.


Tuşba ilçe merkezinde bulunan mahalle muhtarları, yaptığı hizmetler ve halkla olan iyi ilişkilerinden dolayı Kaymakam Meral Uçar’ı makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler. Kasımoğlu muhtarı Hikmet Yücebaş,Mollakasım muhtarı Nihat Altaşlı,Ağartı muhtarı Ekrem Günini, Yeniköşk muhtarı Ömer Aktaş mahallelerine Tuşba Kaymakamlığının Kırdes projeleri kapsamında İkimilyon Türk lirası harcanarak yapılan 3.4 km sıcak asfalt kaplama ve 25.000 metrekare kilitli parke taş kaplama yol çalışmalarının tamamlanmasından dolayı ve Yeşilsu muhtarı Tunay Balkış ise mahallerinde yapılan diğer çalışmalardan dolayı Tuşba Kaymakamı Meral Uçar’a teşekkürlerini ilettiler.


Kaymakam Uçar’ın göreve başlamasından sonra yaptığı çalışmaların muhtarlar ve halk tarafından takdirle karşılandığı ifade eden mahalle muhtarları “İlçemize yaklaşık 1 yıldır atanmış olan Kaymakam Meral Uçar Hanımefendi İlçeye ait tüm mahallelerde vatandaşların sorunlarını birebir dinleyip çözüm bulma noktasında çaba sarf etmektedir. İlçemizdeki tüm kurum müdürleriyle, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla koordineli yaptığı çalışmalar muhtarlar ve halkın çoğunluğu tarafından takdire şayan görülmektedir. Kaymakamımızın muhtarlara ve halka gösterdiği sevgi ve saygıdan dolayı ilçe mahalle muhtarları olarak teşekkür eder, gelecekte de hizmet için daha ileri makamlarda ilçemizi ve memleketimizi temsil etmesini temenni ederiz dediler.

 

 


Tuşba  |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler