son dakika haberleri

Tuşba Güzel Sanatlar Lisesi tarafından Yılsonu Sergisi düzenlendi

Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Güzel Sanatlar Lisesi tarafından geleneksel olarak Yıl Sonu Sergisi düzenlendi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Tuşba Güzel Sanatlar Lisesi tarafından Yılsonu Sergisi düzenlendi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 13.05.2019  20:03:00 eklendi.

 Van-Şişli Öğretmenevi bahçesinde düzenlenen Yıl sonu Sergisi açılışına Tuşba İlçe Kaymakamı Meral Uçar, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, Okul Müdürü, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı. Düzenlenen sergide kurdela kesim öncesi açılış konuşması yapan Okul Müdürü Ferhat Dündar, “Yağlı boya, Bakır folyo, Akrilik, Yakma, Filografi, Linol, Pastel boya, karakalem, Ytong, Afiş tasarım, Ahşap rölyef tekniği  ile yapılan çalışmalardır. Bu eserler 1 yılık çalışma emeğin karşılığıdır. Okulumuzda birçok yetenekli öğrenci eğitim görmektedir. Yıl boyunca bütün öğrencilerimizin sanat açısından birbirinden değerli ve özgün çalışmalarıdır” dedi.


Tuşba Kaymakamı Meral Uçar, sergideki eserlerle tek tek ilgilenerek öğrenci ve öğretmenlere bu güzel çalışmalardan dolayı teşekkür etti.


Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan el işi sanatları sergisi davetliler tarafından beğenilirken, ilgi ile karşılandı.


Tuşba  |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler