son dakika haberleri

Tuşba Belediyesinden bayramlaşma programı

Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bir törenle personeliyle bayramlaştı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Tuşba Belediyesinden bayramlaşma programı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 10.06.2019  17:52:00 eklendi.

 Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma törenine, Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye personelleri katıldı. 9 günlük resmi tatilin ardında sabah saatlerinde mesainin başlamasıyla birlikte tüm personelin Ramazan Bayramını tebrik eden Başkan Akman, “Öncelikle hepinizin geçmiş mübarek Ramazan ayını ve Ramazan bayramını tebrik eder, tutuğunuz oruçların, kıldığınız namazların rabbim kendi dergahında kabul etsin. Ailece nice güzel bayramlara” dedi.

 

 

İş sezonun başladığını da hatırlatan Başkan Akman, tüm belediye çalışanı ile bir ekip olduklarını kaydetti. Başkan Akman, “Benim için personelin fikri ve zikri ne olursa olsun fark etmez. Benim açımdan çalışıyorsa o önemli benim arkadaşım, benim dostumdur. Herkes benim yanımda performansı ile değerlidir. Bizler vatandaşa hizmet etmeye gelmişiz. Koltuk sevdalısı değiliz.Vatandaş bizden hizmet bekliyor. Sizlerden ricam görevlerinizi en iyi şekilde yapmaya gayret edin” ifadelerini kullandı.

 

 

Yaptığı mahalle ziyaretlerinde çok mağdur insanlar gördüğünü de dile getiren Başkan Akman, bu insanların hakkını kimseye yedirmeyeceğini vurgulayarak “Biz buraya o insanlara hizmet etmeye geldik. Hepinizin de bu bilinçte olmasını istiyorum” şeklinde konuştu.

 

 


Tuşba  |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler