son dakika haberleri

Kaymakam Uçar polisler onuruna yemek verdi

Van’ın Tuşba Kaymakamı Meral Uçar, Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle ilçede görev yapan polisler onuruna yemek verdi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kaymakam Uçar polisler onuruna yemek verdi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 11.04.2019  13:48:00 eklendi.

 Yemekte kısa bir konuşma yapan Kaymakam Uçar, “Devletimizin bölünmez bütünlüğüne yönelik tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen, gücünü yasalardan, desteğini de halktan alan, geçmişi şanla ve şerefle dolu Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümünü hep birlikte kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Polis Teşkilatımızın 174. yılında, ilçemizdeki huzur ve güvenliğinin sağlanmasındaki üstün gayret ve başarılarından dolayı her kademedeki bütün amir ve memurlarımızı kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, görevi başındaki emniyet mensuplarına görevlerinde başarı ve aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu bir yaşam geçirmelerini diliyorum” dedi. 

 

Yemeğin ardından, kaymakamlık binasında belge töreni düzenlendi. Törende Tuşba İlçe Emniyet Müdürü Mesut Eyigün ve Tuşba ilçesinde görev yapan polis memurlarına görevlerinde gösterdikleri başarılı çalışmalarından dolayı Kaymakam Meral Uçar tarafından "Üstün Başarı Belgesi" verildi. 

 


Tuşba  |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler