son dakika haberleri

Tuşba’da proje bilgilendirme toplantısı

Van’ın Tuşba Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından projelerden sorumlu okul müdür yardımcıları ve öğretmenlere yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Tuşba’da proje bilgilendirme toplantısı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 28.12.2017  12:48:00 eklendi.

 Hüseyin Çelik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin konferans salonunda düzenlenen proje bilgilendirme toplantısına Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, Şube Müdürü Zakir Taşkın, Tuşba Proje Koordinatörü Yıldıray Tuncay, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

 

Düzenlenen toplantının açılışında slayt sunumu eşliğinde projelerle ilgili verilen bilgilerin ardından konuşma yapan Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, "Çağımız proje çağıdır ve içinizde bu konuda çok iyi projeler çıkaracak arkadaşlarımın da olduğunu biliyorum. Okullarımızın projeler konusunda imkânları yeterli ve projeler konusunda daha faal ve sinerjik olmanızı bekleriz. Dönem başında yine bilgilendirme toplantıları yapmıştık. Okullarımızdaki öğrencilerimize kendi öz evlatlarımız gibi davranmamız lazım ve bu tür projelere yönlendirmemiz lazım. TÜBİTAK 12. Ortaokullar Arası Projeleri, 49. Liseler Arası Projeleri, bilim fuarları, Erasmus proje türleri, e-twinning projeleri, ulusal ajans benzeri birçok projemiz var. Bu projeleri yaparak daha mutlu, sağlıklı ve başarılı bireylerin yetişmesi sağlanabilir. Akademik, sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerde başarılar gösteren okullarımızı kutlar, bol projeli günler dilerim" dedi.


Tuşba  |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler