son dakika haberleri

Türkyat ile Özel Gulet Kiralama

Türkyat, Marmaris’te faaliyet gösteren ve özel gulet kiralama alanında hizmet veren bir şirket. Uzun yıllardır yat ve gulet kiralama sektöründe yer alan şirket, en yüksek müşteri memnuniyetiyle en kaliteli hizmetleri vermeyi amaç edindi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Türkyat ile Özel Gulet Kiralama
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 06.06.2019  08:09:00 eklendi.

 Türkyat, Marmaris’te faaliyet gösteren ve özel gulet kiralama alanında hizmet veren bir şirket. Uzun yıllardır yat ve gulet kiralama sektöründe yer alan şirket, en yüksek müşteri memnuniyetiyle en kaliteli hizmetleri vermeyi amaç edindi. Bu amacı gerçekleştirmek için yat sektöründeki en iyi gulet modellerini müşterileri sunma konusunda tüm gücüyle çalışıyor.

Marmaris başta olmak üzere kiraladığınız gulet ile Ege Denizinin farklı noktalarında geziye çıkarabilirsiniz. Rotanızı ister Marmaris’in koylarına çevirin isterseniz de Yunan Adalarını keşfe çıkın, özel gulet gezisi Türkyat yat firması ile benzersiz bir deneyime dönüşecek.

Özel Gulet Kiralama Nedir?

Özel gulet kiralama alternatif bir yaz tatili arayanların tercih edebileceği harika bir seçenek. Geleneksel otel tatilinden sıkılan tatilciler, rotayı denizlere çeviriyor. Gulet kiralama hizmeti sayesinde farklı boyutlarda ve farklı özelliklere sahip guletler kiralamak mümkün.

Ayrıca özel bir hizmet olduğu için rotayı da yolcuların isteklerine göre oluşturmak mümkün oluyor. Marmaris’in koylarını keşfetmenin yanı sıra Yunan adalarına doğru da yelken açma seçeneği mevcut. Tek gerekli olan kiralama işlemi sırasında Türkyat’ın profesyonel ekibini rota konusunda bilgilendirmek. Profesyonel ve bilgili ekip tarafından sizin için hazırlanmış rotaları izleyebileceğiniz gibi kendi özel rotanızı da tasarlayabilirsiniz. Tüm bunlar özel gulet gezisi yapmanın ayrıcalıkları arasında yer alıyor.

Neden Türkyat?

Türkiye’de ve özellikle de Marmaris bölgesinde yat ve gulet kiralama denilince akla gelen ilk şirketlerden biri de Türkyat. Uzun yıllar özel gulet kiralama hizmetleri sunan şirket, sektördeki deneyimlerini her saniye aktarıyor.

Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutuluyor. Sektördeki en deneyimli gulet kaptanları ile çalışan Türkyat, yüksek kaliteli hizmetiyle öne çıkıyor. Ayrıca tüm süreç organize eden şirket, müşterilerin benzersiz bir özel gulet gezisi geçirmesi için tüm şartları karşılıyor.

Deneyimli ve profesyonel kadrosu sayesinde firma müşterilerin tüm sorularını yanıtlıyor. İlk defa gulet kiralayacaklar için de konu hakkında detaylı bilgilendirme sağlıyor. Böylece yat kiralayacak kişiler, süreçle ilgili detaylı bilgi sahibi oluyor. Süreç hakkında detaylı bilgi edinen müşteriler, kendilerine ne uygun guleti kiralayarak engin mavi sulara açılıyor.

 

 

 


Güncel |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler