son dakika haberleri

Türkiye ikincisi Dilan Uçer Heyecanını Kaymakam Solak İle Paylaştı

Yatılı Okulları arası YBO'da YAŞAM adlı resim yarışmasında Van genelinde 1’inci, Türkiye genelinde 2’nci, olan Başkale Yatılı Bölge Ortaokulu (YBO) 7. Sınıf öğrencisi Dilan Uçer, heyecanını ve mutluluğunu Başkale Kaymakamı Asım Solak ile paylaştı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Türkiye ikincisi Dilan Uçer Heyecanını Kaymakam Solak İle Paylaştı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 30.05.2019  13:44:00 eklendi.

 Dilan Uçer, Okul Müdür Yardımcısı Gürgün Demir ve Resim Öğretmeni Zeynep Genç ile birlikte Başkale Kaymakamı Asım Solak’ı ziyaret etti.


Öğrenci ve öğretmenleri ile bir süre sohbet eden Kaymakam Asım Solak, bir dahaki yarışmalarda Türkiye birinciliği beklediğini belirterek kazanmış olduğu başarıdan dolayı Dilan Uçer’i ve öğretmeni Zeynep Genç’i’ tebrik etti.


Kaymakam Solak, “Öğrencimizin Türkiye çapında başarı elde etmesi bizleri mutlu etmiştir. Bu başarı bizim için onur kaynağıdır. Sanat alanında öğrencimizin ve okulumuzun elde ettiği bu başarı tam bir ekip işidir. Öğrencisi, öğretmeni ve yönetimi ile bu başarılarda emeği geçen herkesi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.’ dedi.


Ayrıca ''YBO'da YAŞAM'' adlı resim yarışmasında Türkiye 2.si olan Başkale YBO öğrencisine başarılarından dolayı Kaymakam Asım Solak, hediyelerini takdim etti.


Ziyaret daha sonra fotoğraf çekimiyle son buldu.

 


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler