son dakika haberleri

Türkiye’nin en modern aş evlerinden biri Edremit’te

Van’ın Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, aşevi yetkililerini ve çalışanlarını sunmuş oldukları hizmetten dolayı tebrik ederek, Türkiye’nin en modern ve en temiz aşevlerinden birinin Edremit Belediyesi Aşevi olduğunu söyledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Türkiye’nin en modern aş evlerinden biri Edremit’te
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 09.10.2017  12:06:00 eklendi.

 Edremit’in gerçek kimliğine kavuşması yolunda başlattığı önemli projelerle ilçenin çehresini değiştiren Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, ziyaretlerini de aralıksız sürdürüyor.

 

Edremit Kaymakamlığı ve belediyesi koordinasyonunda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde hizmet veren aşevini ziyaret eden Kaymakam Çiçekli, yemekleri yapan aşçıları ve çalışanları tebrik etti. Ramazan ayı boyunca büyük bir uğraş vererek vatandaşlara lezzetli yemekler yaparak sunduklarını dile getiren Çiçekli, Ramazan ayı sonrası da sunulan hizmet ve yapılan yemeklerin her kesim tarafından takdirle karşılandığını kaydetti.

 

Kaymakam Çiçekli, “Şunu söyleyebilirim ki Türkiye’nin en modern ve en temiz aşevlerinden biri Edremit Belediyesi Aşevidir. Tüm ustalarımız yemek yapma konusunda çok iyiler. Ayrıca her gün burada ihtiyaç sahibi bin 500 kişiye yemekler hazırlanmakta ve en iyi şekilde bu ailelerimize ulaştırılmaktadır. Aşevimizin hijyeni özellikle takdire şayandır. Ben bu konuda burada görevli olan başta yetkili arkadaşlarımızı ve siz aşçılarımızı tebrik ediyorum” dedi.

 

 

 

 


Edremit |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler