son dakika haberleri

Travis Pine oyunu Van'da seyirciyle buluşuyor

Devlet Tiyatroları repertuvarında da yer alan politik-komedi türünün en güzel örneklerinden biri olan Travis Pine oyunu Van'da seyirciyle buluşuyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Travis Pine oyunu Van'da seyirciyle buluşuyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 27.05.2018  11:05:00 eklendi.

Amerikalı yazar Sam Bobrick’in kaleme aldığı, çevirmenliğini Ekin Tuncay Turan’ın, yönetmenliğini ise Bahtiyar Engin’in yaptığı TRAVİS PİNE ‘Halktan Biri’ oyunu 02-03 Haziran (Cumartesi- Pazar) Günü Van Devlet Tiyatrosu'nda seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

 

Devlet Tiyatroları repertuvarında da yer alan politik-komedi türünün en güzel örneklerinden biri olan bu eser, Amerika Birleşik Devletleri Başkanları ve onların uzantılarının, pek zekice olmayan ve son derece keyfi uygulamalarının, Amerika ve dünya üzerinde insanlığa verdiği ağır hasarları sert bir dille ele alıyor. 

 

Oyunda Travis Pine karakterini başarılı oyuncu Levent Ülgen üstenirken, Ajan Tom Walker rolünde bir dönem İstanbul Devlet tiyatrosu müdürlüğü yapan oyuncu ve seslendirme sanatçısı Galip Erdal’ı göreceğiz.

 

Sahne ve dekor tasarımını başarılı tasarımcı Barış Dinçel’in yaptığı oyunun müzikleri ise Rap müzisyen Da Poet (Ozan Erdoğan) tarafından hazırlandı.

 

 


Kültür Sanat |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler