son dakika haberleri

Tekataş: Her yerde hizmetin izi var

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi(VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, her yerde hizmetin izi var, hizmetle en uzak mezraya bile ulaştık ve geleceğe silinmez bir imza attık dedi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Tekataş: Her yerde hizmetin izi var
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 28.06.2018  11:01:00 eklendi.

VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, Çatak İlçesinde hizmetlerin denetimini yaparak, yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldı, talimatlar vererek hizmetlerin aksamaması için talimatlar verdi. VASKİ Çatak Şubesine de giderek, yapılan çalışmalarla ilgili brifing aldı.

 

 
İlk olarak Çatak Kaymakamı Hacı Asım Akgül’ü ziyaret eden Tekataş, yapılan çalışmalarla ilgili görüş alış verişinde bulundu. Çatak’ın ileri gelen kanaat önderleri ile de görüşerek toplantılar yapan Tekataş, toplumun öncülerinin görüşlerini önemsediklerini belirtti.
 
 
Çatak’ta vatandaşlarla buluşan Tekataş’a yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür edildi.
 
 
Daha sonra Karşıyaka Mahallesinde devam eden çalışmaları inceleyen Tekataş, yüklenici firma yetkililerine de işlerin zamanında bitirilmesini ve halkın ihtiyaçlarının bir an önce karşılanmasını istedi.
 
 
VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, yapılan hizmetlerimiz hız kesmeden artarak devam ediyor. En uzak mezrada bile hizmetin izi ve sözü var. Biz hiç bir ayrım yapmadan her yere hizmetin imzasını atıyoruz” dedi.
 
 
Tekataş,Van’da VASKİ olarak silinmez ve unutulmaz hizmetlere imza attıklarını belirterek, her ilçeye olduğu gibi Çatak İlçemizde de altyapı hizmetleri aralıksız devam ediyor. Ekiplerimiz bir gün Çaldıran’ın İran sınırında bir mahallede çalışırken, öbür ekip sarp dağları da aşarak en uzak mezrada bile çaba sarfetmektedir. Amacımız halkın yanında ve hizmetinde olmaktır. Onların teşekkürü ve takdiri ve duası bizim için en büyük ödüldür” şeklinde konuştu.
 
 
Tekataş, Ak Parti yeni dönem Van Milletvekili Abdulahat Arvas ve Ak Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur ile birlikte ilçe halkının taleplerini dinledi.
 
 
Tekataş’ın incelemelerine Özel Kalem Müdürü Mustafa Numan Özdağ ile VASKİ Güney Şube Müdürü Tevfik Ergenç de katıldı.
 
 

Çatak |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler