son dakika haberleri

TEGV Muradiye Biriminden ‘Düşler Atölyesi’ sergisi

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Muradiye Öğrenim Birimi tarafından ‘Düşler Atölyesi’ sergisi açıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
TEGV Muradiye Biriminden ‘Düşler Atölyesi’ sergisi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 18.01.2018  01:30:00 eklendi.

 TEGV Muradiye Öğrenim Birimi öğrencileri tarafından dönem sonu çalışmaları kapsamında açılan ‘Düşler Atölyesi’ sergisi, ilçe yönetiminin beğenisine sunuldu. Öğrenim biriminde düzenlenen sergide, 32 öğrenciye ait çalışmalar sergilendi.

 

Açılan sergiyle ilgili açıklamalarda bulunan TEGV Muradiye Öğrenim Birimi Sorumlusu Buket Müjde, dönem sonu nedeniyle yaklaşık 2,5 aylık etkinliğin sonunda ortaya çıkan ürünleri sergilediklerini söyledi. Müjde, “TEGV Muradiye Öğrenim Biriminde eğitim gören 32 öğrencimizin her hafta yaptığı çalışmalardan seçerek bir sergi açıldı. Bu sergi yaklaşık 2,5 aylık bir etkinliğin sonucunda ortaya çıktı. Çocukların tüm çalışmalarının yer aldığı ve nasıl yaptıklarını gelen misafirlerimize aktardıkları bir gün geçirdik. Misafirlerimiz çalışmalarımızı çok beğendi. Davetimizi kırmayıp sergimize katılan misafirlerimize teşekkür ederim” dedi.
 

Sergi açılışına İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şahyettin Çiftçi, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bünyamin Polat, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve gönüllüler katıldı.


Muradiye |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler