son dakika haberleri

Survivor 2018 bu hafta kim elendi?işte bu haftaki tüm gelişmeler

Survivor'da elenen isim belli oldu. işte bu haftaki son yarışlar ve Türkiye- Yunanistan karşılaşması

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Survivor 2018 bu hafta  kim elendi?işte bu haftaki tüm gelişmeler
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.03.2018  23:53:00 eklendi.

 Survivor'da kim gitti? Survivor'da elenen kim? Survivor adalarında gerilim gün geçtikçe artıyor. Yarışmadan bu yana Adaya veda eden isimler Marcus, Gamze, Gizem, Emre ve Nihat oldu.

 

Artık yarışmacıların ve seyircilerin gözü bu akşamki oyunlarda. Bu hafta Survivor'da dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı, elenmek üzere bir isim çıkarttı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagihan bir kişi ve takımdaki performans birincisi Funda ise bir isim daha söylerek toplam 3 kişi elenmek üzere potaya çıkartı. Nagihan'ın söylediği isim Ramazan, Funda'nın söylediği isim ise Birsen oldu.

 

Nagihan'ın karşı takıma geçmesiyle adalardaki gerginlik arttı. Nagihan'ın takımı yarı yolda bıraktığını düşünen All star takımı Nagihan'a ateş püskürdü. Dokunulmazlık oyununda büyük mücadele veren iki takım dişe diş mücadeleler sergiledi. Gönüllüler takımı bu sezonda sadece bir kez dokunulmazlık oyunu kazanırken, All star takımı geçen hafta ilk defa konseye giderek isim yazarak eleme adayı çıkardılar ve Nihat Doğan adadan elenmiş oldu. Bu akşam ada konseyinde gönüllülerden bir kişi adaya veda etti.

 

Bu hafta adaya veda eden isim Gönüllüler takımından İpek oldu. Survivor Türk - Yunan efsanesi geri döndü. Bu akşam Türkiye ve Yunanistan karşı karşıya geldi. Mücadelenin galibi 10-9 skorla Türkiye oldu.  Acun Ilıcalı konseyde performans birincilerini açıkladı. Erkeklerden performan birincisi Hilmicem, ikincisi Mustafa Kemal Kurt oldu. Kadınlarda ise birinci Funda ikinci Damla oldu. Survivor'da elenen isim belli oldu PekiSurvivor'da bu hafta Kim Gitti, Survivor'da Kim Elendi?

 

Survivor 2018 Dokunulmazlık Kim Kazandı? Survivor'da Adaya Kim Veda Etti? Survivor 2018 elenen kim? Survivor'da yeni yarışmacı kim?Survivor'da elenen isim kim? Survivor'da kim gitti? gibi tüm merak ettiklerinizi haberimizden bulabilirsiniz. 


SURVİVOR'DA ELENEN İSİM BELLİ OLDU!

Survivor 2018'de adaya veda eden elenen isim Gönüllüler takımından İpek Yaşar oldu.SURVİVOR'DA KİM ELENDİ? SURVİVOR'DA KİM GİTTİ?

Survivor'da nefesler tutuldu. Ada konseyine giden Gönüllüler takımında bir kişi veda etti. Oyun sırasında burnundan yaralanan İpek'in konseyde burnundan sarılı halde geldi. Bu hafta adaya veda eden isim İpek oldu.
TURABİ İLE ADEM KAVGA ETTİ!

Survivor All star'da konseyde şok anlar yaşandı. Adem ile Turabi'nin birbirine girdiğini açıklayan Acun, iki yarışmacıya da söz vererek bu konunun kapatılacağını ve bir daha yaşanmaması gerektiğini söylerek konuyu kapattı.
TÜRK - YUNAN KARŞILAŞMASINDA HEYECAN DORUKTA

Survivorda ödül oyununu kazanan All star takımı Yunan takımı ile karşı karşıya geldi. Mücadeleyi 10-9 skorla Türkiye kazandı. Mücadelenin hemen ardından Türkiye takımı ödülüne kavuştu.
ÖDÜL OYUNUNU KAZANAN TAKIM ALL STAR YUNANLILARLA YARIŞTI!

Ödül oyununda büyük bir mücadele olacak gibi görünüyor. All star takımı Yunan takımı ile karşı karşıya geliyor. Adeta milli duyguların en yüksek olduğu bu tarz yarışma kombinasyonları tüm survivor severler tarafından çok beğeniliyor. Herkesin gözü bu akşamki ödül oyununda. Peki ödül oyununu kim kazandı? Yunan takımıyla yarışmayı kim kazandı? Ödül oyununu all star takımı kazandı ve yunanlılarla yarışacaklar. Ayrıca bu akşam survivorda eleme de olacak. Survivor'da kim elendi? Survivor'da kim gitti? Bu hafta adaya veda eden isim İpek oldu.


ÖDÜL OYUNU SKORU:


TÜRKİYE 10 - 9 YUNANİSTAN


ALL STAR 10 - 7 GÖNÜLLÜLER

 SURVİVOR'DA BEKLENMEYEN KAZA

Survivor'un gönüllüler takımında yarışan İpek, oyun esnasında platforma çarparak yaralanıyor. Kanlar içinde kalan İpek'e ilk müdahaleyi sağlık ekipleri yapıyor. Durumu kötü olan yarışmacı hastaneye kaldırılıyor.

 


DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununu oynanan oyunlar sonucunda All Star takımı kazandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler'de oylama yapıldı. Yapılan oylama sonucunda en çok ismi çıkarak potaya ilk giren isim İpek oldu. İkinci adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagihan söyledi. Nagihan'ın elenmesi için verdiği isim ise Ramazan oldu. Funda ise elenmesi için Birsen'in ismini verdi. 
SEMA DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA İSYAN ETTİ!


Bu haftaki oynanacak dokunulmazlık oyunu öncesinde Acun Ilıcalı, havuz parkurunda Funda'nın bir önceki oyunda boğulma tehlikesi atlattığı için oynamayacağını belirtti. Bu duruma çok sinirlenen All star takımı yarışmacısı Sema, duruma tepki göstererek; 'Bu oyun dokunulmazlık oyunu, bizim takımdan değil de yüzme bilmeyen gitsin ozaman, Adaletli olsun burası Survivor' dedi.


İki yarışmacıda karşılıklı sözlü tartışmaya girerek gerginlik oluşturdu. Acun Ilıcalı ise olayın Funda'ya kaldığını oynayıp oynanamak ona kalmış diyerek ortalığı yatıştırdı. Funda ise, karşı takıma 'Ben muhattap olduğum kişilere açıklamasını yaptım, size açıklama yapmak zorunda değilim. Ben oynamıyorum' diyerek oyuna katılmadığını açıkladı. 
GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?


Geçen hafta dokunulmazlığı All star takımı kaybetmişti. Dokunulmazlığı kaybeden All star takımında en çok ismi çıkan Nihat Doğan adaya veda etmişti.


ALL STAR TAKIMINA YENİ KATILAN İSİM BERNA CANBELDEK OLDU!


Magazin |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler