son dakika haberleri

Süerler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Süer, Vanspor için kolları sıvadı

Süerler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Süer, Vanspor FK’nın kentin en önemli değeri olduğunu ifade ederek, Vanspor taraftarı ve kamuoyu teveccüh göstermesi durumunda takımın emrinde olduğumu ifade ediyorum dedi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Süerler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Süer, Vanspor için kolları sıvadı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 13.08.2020  12:19:00 eklendi.

 15 Ağustos’ta yapılacak olan Vanspor kongresi öncesinde bir açıklama yapan Süerler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Süer, birliktelik çağrısı yaptı. Vanspor FK için yaptığı görüşmelerde bir birlikteliğin olması gerektiğini vurgulayan Süer, “Yapılan görüşmeler neticesinde girişimlerimizin çok anlamlı olduğunu gördük. Mevcut Vanspor FK Başkanı Servet Yenitürk’le telefonla konuştum. Kendisi aday olmayacağını ifade etti. Ben de hem kendi adıma hem Van halkı adına emeklerinden dolayı Servet başkana teşekkürlerimi ilettim. Vanspor’un daha iyi yerlere gelmesi için herkesin ortak bir paydada birleşmesi gerektiğini söyledim ve bu konuda kendisinden destek istedim. Kendisi de cuma günü sabah Van’a geleceğini ifade ettiler. İnşallah cuma günü kendileriyle bir görüşme gerçekleştireceğim” dedi.


Vanspor’un Vanlılar için çok büyük önem arz ettiğinin altını çizen Ali Süer, “Vanlı bir iş adamı olarak Vanspor’a karşı sorumlu olduğumu hissettim ve bu konuda kamuoyunda da ciddi talepler aldık. Vanspor’un gerçek anlamda sahiplenilmesi gerektiği bilinciyle de Van halkı ve kamuoyunun teveccüh göstermesi halinde Vanspor’un emrinde olacağımı belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.
 

Vanspor’un eski günlerine dönmesi için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini dile getiren Süer, “Gün birlik olma günüdür. Gün Vanspor’a destek olma günüdür. Eğer biz vansporumuzu hak ettiği yerde görmek istiyorsak, bunun için birlik olmamız gerekir. Ben bu anlamda Vanspor için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Halkın ve kamuoyunun bize teveccüh göstermesi halinde Vanspor için yapacağımız projelerimizi kamuoyu ile paylaşmaya hazırız. Tek amacımız Vanspor’umuzu tekrar 1. Lig’e çıkarmaktır” diye konuştu.


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler