son dakika haberleri

Stern: Travmatik bir çocukluk geçirdi, terapiye ihtiyacı var

Trump'ın eski arkadaşı Howard Stern: Travmatik bir çocukluk geçirdi, terapiye ihtiyacı var

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Stern: Travmatik bir çocukluk geçirdi, terapiye ihtiyacı var
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 27.05.2019  13:32:00 eklendi.

 CNN’de Anderson Cooper’ın programına konuk olan ünlü radyocu Howard Stern, “travmatik çocukluk” geçirdiğini söylediği ABD Başkanı Donald Trump’ın psikoterapiye ihtiyacı olduğunu iddia etti.Ünlü radyocu Howard Stern, Amerikan Başkanı Donald Trump'ın babasıyla ilişkisini anlattı. CNN'de Anderson Cooper'ın programına konuk olan radyocu Howard Stern, “travmatik çocukluk” geçirdiğini söylediği Trump'ın psikoterapiye ihtiyacı olduğunu iddia etti.
Independent'in haberine göre; Trump başkan olmadan önce ikili arasında uzun süren bir arkadaşlık söz konusuydu. Verdiği röportajlarda sıklıkla Trump yönetiminin ticari yatırımlarından bahseden Stern, Cooper'ın programında, Trump'ın çocukluğu, başkanlığı ve birlikte yaşadıkları her şeye değindi.


Stern, “Donald'dan ve onun babasıyla ilişkisinden bildiğim kadarıyla yaşadıkları travmatikti. Bana öyle geliyor ki babası çok otoriterdi. Ondan çok şey bekliyordu. Askeri eğitim vardı” dedi.


Forest Hills'te büyüyen Trump, özel yatılı askeri okulda eğitim görmüştü.

Sözlerine devam eden Stern, “Travmatize olduğu konusunda sizi temin edebilirim. Donald'ın narsisizm seviyesi çok yüksek. Empatiyle başı dertte, bunu biliyoruz. Psikoterapiye gitmesini isterdim. Öyle yapsaydı onunla çok gurur duyardım” diye ekledi.


 

 

Sunucu Cooper, Stern'e, ortak geçmişleri göz önünde bulundurulduğunda Trump'ın Beyaz Saray'da olmasıyla ilgili ne düşündüğünü sordu. Stern, “Her şeyden önce, bana inanılmaz geliyor. Tüm bu adaylığın nasıl olup da ortaya çıktığıyla ilgili düşüncelerim ifade etmiştim Bu, bir reklam kampanyasıydı” yanıtını verdi.


Stern, Trump'ın başkanlık yarışına katılmasını, sunucusu olduğu TV şovu The Apprentice'in (Çırak) reytinglerdeki düşüşünü yükseltme çabası olarak yorumlamıştı.


Trump'ın zam isteğinin reddedilmesinin ardından laf olsun diye yarışa katıldığını ileri süren Stern, “NBC'nin ilgisini çekmenin daha iyi yolu nedir? Başkanlık için yarışmak” diye konuşmuştu.


Seçimden sonra Donald Trump'ın başkan olmaktan keyif alıp almadığı yönündeki soruya tereddütsüz “hayır” yanıtını veren Stern, “Başkanlığı kazanmaktan keyif aldığını düşünüyorum. O, kazanmayı sever” diye eklemişti.

 


Günün Haberleri |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler