son dakika haberleri

FLORYA'DAN GALATASARAYA GELECEK PARA AÇIKLANDI

26 Mayıs'ta yeniden aday olduğu genel kurulun hemen öncesinde Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, bütün projelerini ardı ardına sıralayarak herkesi etkilemeye çalıştı

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
FLORYA'DAN GALATASARAYA GELECEK PARA AÇIKLANDI
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 27.09.2020  14:05:00 eklendi.

26 Mayıs'ta yeniden aday olduğu genel kurulun hemen öncesinde Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, bütün projelerini ardı ardına sıralayarak herkesi etkilemeye çalıştı. 3 ay içerisinde 11 milyon TL faaliyet yaparak çok ciddi bir hedefe ulaşmaya çalıştıklarını ifade eden Cengiz, Mecidiyeköy'de Teknokent kurtularak Galatasaray Adası'nı asla ama asla satmayacaklarını  ifade etmiştir .

Mustafa Cengiz projelerini tanıtırken oldukça rahat olduğu ve konuşmalarından da hiçbir şekilde gerilim yaşamadığı görülmüştür. Konuşmaya başlarken nezaket olarak kendisinden önce konuşan ilk 2 konuşmacının ona tahammül ettikleri için teşekkürle başladı seçim sürecinde ve seçim sürecinden sonrasında yaşanan birlik ve beraberliğin devam etmesini dileyerek sözlerine devam etti.

 Cengiz'den ardı ardına önemli açıklamalar

Zor şartlarda görevi alarak başladığını ifade eden ve mevcut yönetiminde bu sorunlarla devam ederek bu konuya müdahale ettiklerini ifade etmiştir. Cengiz, Kendisi de dahil 4 adayın olduğunu ve bu durumun kendisini oldukça mutlu ederek şampiyon olduklarında seçilirse de seçilmese de adlarını altın harflerle yazdıracaklarını ifade etti. Galatasaray'ın geçen sezonki ve bu seneyi teknik analizlerinin tamamı betpas giriş üzerinden ulaşılabilir durumda.

Yalnızca yönetimin değil aynı zamanda bütün kurumlara da ne kadar iyi Galatasaraylı olduklarını gösterdiklerini ifade eden Cengiz, ilerleyen konuşmalarında ise ne kadarlık bir gelir elde ettiklerinden devam etti sermaye artışından kendilerine 146 milyon TL'lik bir gelir kaldığını söyleyen Cengiz, bu servisten ve bazı haklarından da toplamda 101 milyon TL elde ettiklerini ifade etti. Korona virüs nedeni ile maçların seyircisiz oynanacak olması takıma mali kayıplara neden olacağı kesin olmakla birlikte, öte yandan Avrupa Ligi turunu geçmesi durumda 6 milyon euro para alınacak olması da takım için ciddi değer taşıyor. Betpas yeni giriş ile maç öncesi takımların karşılaşmalarını yapabilirsiniz.

 Galatasaray'da Ekonomik kalkınma işaretleri

Kendileriyle birlikte, Galatasaray'da çok ciddi bir ekonomik kalkınmanın gerçekleştiğini ve ilerleyen zamanlarda da bunun çok hızlı bir şekilde devam edeceğinin işaretlerini veren Cengiz, toplam satışlarının da 60 milyon TL den 120 milyon TL'ye yükseldiğini ve mağazaların Kara geçtiğini ilerleyen zamanlarda da geçeceğini ifade etmiştir. 38 milyon tl'lik vergi ve SSK ödemesi yaparak futbolculara 100 milyon lira ödeme yaptıklarını ve bununla birlikte bonservis ve kira olarak da aynı zamanda 50 milyon liralık bir ödeme gerçekleştirdiklerini ifade etmiştir.

Futbolculara da gereken ilginin ve özen'in gösterildiğini ifade eden Cengiz, en temel borç kaynaklarından bir tanesinin de basketbol ve voleybolda olduğunu ve bu borcun yılda yaklaşık olarak 11 milyon dolar zarar verdiğini ifade etmiştir. Galatasaray Spor Kulübünün tüm kulvarlarda ki durumlarına da yer veren betpas sayesinde, tüm takımları ve takım oyuncularını da takip edebilirsiniz.


Spor |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler