son dakika haberleri

Spor Saat Modellerinin Günlük Hayatta Kullanım Alanı

Spor saat modelleri günlük hayatta en sık kullanım alanına sahip olup, kadın ve erkekler için farklı tasarımları, şık modelleri ile iş hayatında da kullanımı mevcuttur.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Spor Saat Modellerinin Günlük Hayatta Kullanım Alanı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 27.12.2018  10:13:00 eklendi.

ADVERTORİAL REKLAM 

 

 

Spor Saat Modellerinin Günlük Hayatta Kullanım Alanı

Spor saat modelleri günlük hayatta en sık kullanım alanına sahip olup,  kadın ve erkekler için farklı tasarımları, şık modelleri ile iş hayatında da kullanımı mevcuttur.

Spor Saat Tasarımlarında Kadınlar İçin Özgün ve Rahat Modeller

Spor saat tasarımlarında göze çarpan ilk özellik rahat kullanımı, özgür ve şık modellere sahip olması öne çıkar. Bilhassa bayan saatlerinde çarpıcı, iddialı, cesur tasarımlar dinamik bir görünüm sergilerken, hanımlara ayrı bir şıklık kattığı gözlemlenir. Kimi markalar dinamik bir görünüm sergilerken,  kimi markaların spor modellerinde de rahatlık ön tema haline gelmiştir.  Bütün bu markaları bir arada görmek için Konyalı Saat Firması’ nı gezmek yeterlidir.   Makine cinsi olarak Quartz pilli modeli,  otomatik,    kurmalı ve pilli modelleri bulunmaktadır.    Renk olarak siyah,   beyaz,   kahve,    gri,   pembe,  kırmızı,   turuncu,  mor,   lila gibi renk seçeneklerinin yanı sıra çelik, alüminyum,   titanyum,   plastik,   kauçuk,   18 K altın kordon modellerini görmek mümkündür. Su geçirmezlik özelliği 30 metreden  başlayıp,  400 metreye kadar uzanır.

Spor Saat Tasarımlarında Erkekler İçin Sakin ve Modern Çizgiler

Erkekler için de  spor saat tasarımlarında, https://www.konyalisaat.com.tr/kategori/cinsiyet-erkek_saatleri/  sitesinde ürün çeşitliliği bulmak mümkündür.   Kimi markalar sakin bir duruş hedeflerken,  kimi markalar oldukça modern,   dinamik bir stile sahiptir.  Su geçirmezlik özelliği 400 metreye kadar giderken,   kordonlarda plastik,   altın, kauçuk,   titanyum ve çelik yapımları dikkat çeker.  Kadın saatlerinde olduğu gibi erkek saatlerinde de renkli model çeşitliliği mevcuttur.

 


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler