son dakika haberleri

Sosyal Medya Fenomeni olmak çok kolay

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Sosyal Medya Fenomeni olmak çok kolay
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 15.05.2019  01:24:00 eklendi.

 ADVERTORİAL REKLAM

Sosyal Medya Fenomeni olmak çok kolay

Sosyal medyanın gücü her geçen gün artmakta ve her alanda kendisini göstermektedir. İnstagram, facebook, twitter, youtube gibi sosyal medya hesaplarınızı en iyi hizmetleri ile üst sıralara taşıyorlar. Bu hizmeti crovu firması web sitesinde sunduğu hizmetleri ile sağlıyorlar. Her sosyal medya ağı için farklı hizmet türleri bulunuyor. Firmaya online olarak erişim sağlıyor ve istediğiniz hizmet paketini seçerek satın alabiliyorsunuz. Tüm sosyal medya hesapları için takipçi, beğeni, izlenme ve görüntülenme gibi hizmet paketlerini sunuyorlar.

İnstagram Hizmetleri

İnstagram ülkemizde insanların fotoğraf ve video paylaşım sitesi olarak kullanılmaktadır. Kişi ve kurumlar instangram hesapları sayesinde yaptıkları işleri ve ürünlerini kısa sürede daha geniş kesimlere pazarlayabilmektedir. Crovu firması instagram hizmetlerinde, takipçi paketleri, beğeni paketleri, görüntülenme paketleri ve otomatik beğeni aboneliği hizmetlerini tüm sosyal medya kullanıcılarına sunuyor. Amaç sizlere yüksek kaliteli takipçileri sağlayarak, hesabınızı takip eden kişi sayısını artırmaktadır. Takipçiniz arttıkça instagramda popüler olacak ve pazarlamak istediğiniz ürünlerinizi ve hizmetlerinizi maliyetsiz bir şekilde hedeflediğiniz tüm kesimlere pazarlayabileceksiniz.

İnstagram Takipçileri

Hizmetleri arasında yer alan instagram takipçi paketleri, 100 takipçi ile 25.000 instagram takipçi sayıları arasında değişiyor. Tüm paketlerinin ortak özellikleri, kaliteli takipçilerin yer almaş, isteğe göre Türk ya da yabancı takipçi seçeneğinin bulunması, takipçi sayılarının hesaba eklenmesi için hesap şifresinin istenmemesi, satın alınan sayıda bir aylık süre içerisinde düşme olursa otomatik telafi edilmesi özellikleri bulunmaktadır. uygun fiyat seçenekleri ile sundukları tüm paketler için taksit seçenekleri sunuyorlar ve 7/24 canlı destek hizmeti veriyorlar. Takipçi paketlerini ödeme işlemlerinden sonra anında teslim ediyorlar. Kullanıcı takipçilerinde düşme olduğunu gördüğünde firmaya ulaştığında 24 saat içerisinde otomatik olarak telafi ediyorlar.

Facebook Hizmetleri

Ülkemizde ve dünyada en fazla kullanılan sosyal medya hesaplarından birisi olan facebook platformu üzerinde hesabı olmayan kişi sayısı çok azdır. Facebook takipçileriniz arttıkça, yaptığınız paylaşımlar daha çok kişiye ulaşacak ve sizi takip edenlerin üzerinden başlarına da ulaşarak sosyal medyada popüler olmanızı sağlayacaktır. Crovu sizler için facebook beğeni, sayfa beğeni ve facebook takipçi paketlerini en iyi içerik ve en uygun fiyat seçenekleri ile hazırlamıştır. Facebook hizmetleri bölümünden uygun paketleri seçerek online olarak siparişinizi oluşturabilir ve aldığınız hizmet paketinin hesabınıza tanımlanmasını sağlarsınız.

Facebook Beğeni

https://crovu.co web sitesi üzerinde verdiği hizmetleri arasında yer alan facebook beğeni paketi seçimleri yaparak basit işlemlerle satın alabilirsiniz. Facebook beğeni paketleri 100 ile 5000 beğeni sayısından oluşmaktadır. Yaptığınız tüm paylaşımlara %100 Türk beğeni yapılmasını sağlıyorlar. Beğeni paketlerinizi satın aldığınızda hesabınıza tanımlanması en fazla 1 saat sürmektedir. Facebook hesabınızdaki paylaşımlarınıza yeteri kadar beğeni alabilmeniz için başkalarını takip etmenize gerek kalmamaktadır. Facebook hizmetlerinde firmanın canlı destek hizmetlerinizden 7/24 faydalanabiliyorsunuz. Hesap güvenliğiniz için paketleri hesabınıza tanımlarken hesap şifrenizi istemiyorlar.

Twitter Hizmetleri

Twitter hesaplarını insanlar anlık mesajlarını paylaşmak ve çeşitli kesimlere mesajlarının iletilebilmesi için kullanılmaktadır. crovu sosyal medya ağ hesapları üzerinde verdiği hizmetlerine son yıllarda twitter hizmetlerini de eklemiştir. Günümüzde twitter hesapları daha çok siyasiler, sanatçılar, akademisyenler gibi toplumlara yön veren kişiler tarafından kullanılmaktadır. crovu twitter hizmetlerinde sizlere twitter takipçi paketleri, beğeni paketleri, retweet paketlerini oluşturmuş ve yaptığınız paylaşımların daha fazla kişiler tarafından görülmesini ve beğenilmesini sağlamaktadır. twitter hesabınızda yapacağınız her türlü güncel olaylarla ya da akademik çalışmalarla ilgili paylaşımlar kısa sürede binlerce kişiye ulaşarak sizleri sosyal medyada popüler yapacak ve bulunduğunuz alanda daha fazla tanınmanızı sağlayacaktır.

Twitter Takipçileri

Crovu twitter takipçi paketleri ile twitter hesabınızı popüler yapacaktır. Sizler için twitter takipçisi olarak sizlere en az 1000 en fazla 20.000 twitter takipçisinden oluşan paketleri sunuyorlar. Tüm paketlerinden %100 Türk takipçiler bulunmaktadır. Satın aldığınız takipçi paketleri satın alma işlemlerinin tamamlanmasından sonraki en fazla 12 saat içerisinde size teslim edilmiş ve hesabınız otomatik olarak takip edilmeye başlanmış oluyor. Mümkün olduğu kadar hızlı teslim ediyorlar ve ortalama 1 ya da 3 saat içerisinde otomatik olarak tanımlanıyor. En iyi hizmetleri sunarak tüm sosyal medya hesaplarınız için sizlere destek ekipleri ile sürekli erişilebilir olarak yardım ediyorlar.


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler