son dakika haberleri

Siyah İnci dizisinin çekimleri Çeşme'de herkesi memnun etti

Yaz aylarından bu tarafa Çeşme ilçesindeki Ildır'da, Alaçatı ve Dalyan'da çekimleri devam eden yeni dizi Siyah İnci, ilk iki bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Siyah İnci dizisinin çekimleri Çeşme'de herkesi memnun etti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 07.10.2017  13:54:00 eklendi.

 Dizi beğeni toplarken, bölümlerde Çeşme ilçesinin yer alması herkesi mutlu etti. 

 

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü de, dizinin setini ziyaret etti. Yönetmen Erol Özlevi ve Yapım Koordinatörü Sezgin Acuner'e teşekkür eden Köfüncü, dizinin yöneticilerine çiçekte takdim etti.
 

"Çekilen dizilerle adından söz ettirmesi bizleri sevindiriyor"


Köfüncü, "Çeşme ile ilgili yapmış olduğunuz tanıtım için, hem esnaf teşkilatımın, hem Çeşme halkımın adına çok teşekkür ediyorum. Ildır'da arka arkaya dizilerin çekilmesiyle bu bölgede farklı bir ekonomik girdi de sağlanıyor. İnşallah bu dizilerin arkaları da gelir. Çeşme, festivalleriyle, spor aktiviteleriyle adından çok söz ettiren bir yer. Şimdi de bu bölgede çekilen dizilerle adından söz ettirmesi bizleri sevindiriyor. Sizleri Çeşme'de ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz" diye konuştu.

 

Yönetmen Erol Özlevi de, güzel dilekler ve destek için teşekkür ederek, "Gördüğümüz destek bizleri çok memnun etti. Ildır'a geldik, gidemiyoruz" dedi.

 

Dizinin devam etmesi durumunda önümüzdeki sezonda da Çeşme'de olacaklarını ifade eden Yapım Koordinatörü Sezgin Acuner, şöyle konuştu:

 

"Ildır halkı, her konuda bize destek oldu. Biz de onlara maddi destek sağlamaya çalıştık. Diz çekimleri nedeniyle çok sayıda insan Ildır'a geldi. Bu nedenle de Ildır'a katkımız olduğuna inanıyoruz. 2006 - 2010 yıllarında Kavak Yelleri dizisini de ben yaptım. Benim yanımda çalışan insanların bölge insanına saygı göstermesi çok önemli. Biz, çekimler boyunca halkla bütünleşiyoruz. Bazı dizilerde, dizinin çekildiği yerlerin ismi geçmez; ama bu dizide Çeşme'nin de, Ildır'ın da adı sık sık geçiyor." 


Magazin |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler