son dakika haberleri

Şerif Onat SHM’den Gürpınar’da muhtarlara seminer

Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Gürpınar ilçesinde görev yapan mahalle muhtarlarına yönelik Aile ve Sosyal Destek Programı hakkında seminer düzenlendi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Şerif Onat SHM’den Gürpınar’da muhtarlara seminer
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 03.04.2018  13:29:00 eklendi.

 Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı İpekyolu Şerif Onat Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından Gürpınar ilçesinde görev yapan mahalle muhtarlarına yönelik Aile ve Sosyal Politikalar Van İl Müdürlüğünün sunduğu hizmetler ile Aile ve Sosyal Destek Programı hakkında seminer düzenlendi.

 

Düzenlenen seminerde Şerif Onat Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Müdürü Cemal Tarhan, sosyolog Mehmet Fatih BAYNAL, sosyolog Mustafa Polat İl Müdürlüğümüz tarafından sunulan engelli evde bakım, sosyal ekonomik destek, koruyucu aile ve evlat edinme, şehit yakını ve gazi, kadın iş ve işlemleri ve ASDEPhakkında muhtarlara bilgi verdi. Muhtarlardan mahalle sakinlerine gerekli bilgilendirmenin yapılması istendi. Düzenlenen seminerde hangi tarihte, hangi mahallede alan taraması yapılacağına karar verildi. ASDEP kapsamında sahada karşılaşılan sorunlar hakkında 

 

 


Gürpınar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler