son dakika haberleri

SEO FİYAT HESAPLAMA

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
SEO FİYAT HESAPLAMA
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 22.05.2019  02:01:00 eklendi.

ADVERTORİAL REKLAM

 

SEO FİYAT HESAPLAMA

Seo fiyat hesaplama konusuna geçmeden önce Seo’nun ne olduğu, ne işe yaradığı ve ne zaman uygulanması gerektiği hususunda bilgiler verelim…

 

Seo (Search Engine Optimization) yani arama motoru optimizasyonu; bir işletmenin, markanın mal ve hizmetlerinin veya herhangi bir şahsın kendi web sitesinin tanıtımı veya kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla düzenlenen web sayfalarının tüm arama motorlarında en üst sıralamada yerini alması için web sitesi içerisindeki bir takım analizler sonrasında içerikler üzerinde yapılan çalışmaların bir bütünüdür.

 

Seo, herhangi bir web sayfasını çok kısa bir süre içerisinde ziyaretçi trafiği oldukça yoğun olan, arama motorlarında üst sıralarda çıkan ve bilinirliği yüksek bir site haline getirebiliyor… bu da yukarıda da anlattığımız üzere öncelikle site üzerinden bir takım analizler yaptıktan sonra google seo çalışmaları doğrultusunda gerçekleşen bir durumdur. Örneğin; orta ölçekli bir işletme sahibisiniz ve hizmetlerinizi tüm kamuoyuna duyurmak için bir web sayfası oluşturdunuz ancak istenen hedef kitleye ulaşamadınız, işte tam da bu noktada seo uzmanları devreye giriyor ve seo çalışmaları kapsamında maksimum 3 – 4 ay içerisinde olumlu sonuçlar almanızı sağlıyor.. seo çalışmalarına da  genellikle site kurulum aşamasından bir ikiay sonrasında başlanıyor.

 

Seo fiyat hesaplamasında da, seo uzmanlarınca öncelikle sayfa üzerinden seo analizi yapılır ve sonrasında kolay ve zorluk derecesine göre müşteriye fiyat verilir. Seo analizinde, web sayfasındaki özgünlük kontrolü, teknik analiz, piyasa ve rakip analizi, anahtar kelime analizi, google uygunluk testi analizi, Meta analizi ve site kodları analizi yapıldıktan sonra fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Seo fiyat seçeneklerinden kastımız da burada seo uzmanlarının fiyatları paket halinde sunmalarıdır. Örneğin; temel başlangıç paketi, standart paket, profesyonel paket ve bunların katları şeklinde devam etmektedir. Işte seo fiyat hesaplaması da müşteriye paketler halinde seçenek olarak sunulmaktadır.

 

Seo paketlerinin tamamında yukarıda saydığımız seo analizlerinin tamamı bulunmakta olup, paket seviyesi ise; anahtar kelime sayıları, günlük veya haftalık raporlama sayısı, günlük veya aylık bazda sitenin arama motorlarında ilk sıralarda görünmesi vb. gibi durumlara göre değişmektedir.

 

 

 

 

 


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler