son dakika haberleri

Şehit Binbaşı Kıvanç Cesur Futbol Turnuvası sona erdi

Van’ın Çaldıran Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen Şehit Binbaşı Kıvanç Cesur Futbol Turnuvası sona erdi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Şehit Binbaşı Kıvanç Cesur Futbol Turnuvası sona erdi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 31.10.2017  10:48:00 eklendi.

Çaldıran Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yürütülen Şehit Binbaşı Kıvanç Cesur Futbol Turnuvası’nın final maçı, Çaldıran İlçe Jandarma Komutanlığı ile Çaldıran Sürücü Kursu arasından oynandı.


Çaldıran Sürücü Kursu bulduğu tek golle turnuvanın birincisi olurken, Çaldıran İlçe Jandarma Komutanlığı ikinci ve Hastane Spor ise üçüncülük elde etti.


Final maçının tribünde izleyen İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, İl Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Türker Cice ve İlçe Emniyet Müdürü Korkmaz Polat, daha sonra ilk üçe girenlere kupa ve madalyalarını verdi. Burada bir açıklama yapan Kaymakam Tekin Dundar, esnaflar arasında düzenledikleri futbol turnuvasının ardından kurumlar arası da bir turnuva düzenlediklerini belirterek, “Futbol turnuvasına, terörle mücadelede şehit olan Jandarma Komutanımız Binbaşı Kıvanç Cesur’un adını verdik. Tüm aziz şehitlerimizi minnetle anarken, dilerim Allah’tan bu son şehidimiz olur. Spor kardeşliktir, barıştır. Amacımız yapılan bu tür etkinliklerle barışa, kardeşliğe katkı sunmaktır. Kardeşlik duyguları içinde yapılan maçlarda tüm futbolcularımızı tebrik ediyorum. Çaldıran Belediyesi olarak bu tür turnuvaların devamını sağlayacağız” dedi.


Kaymakam Dundar, futbolcularla çekilen resimlerin ardından sahadan ayrıldı.

 


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler