son dakika haberleri

HDP Van'da gençlik şöleni düzenlendi

Halkların Demokratik Partisi (HDP) tarafından, gençlik meclisi tarafından bir düğün salonunda gençlik şöleni düzenlendi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
HDP Van'da gençlik şöleni düzenlendi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 20.06.2018  11:40:00 eklendi.

Vanhaberdar'ın haberine göre: HDP Van Gençlik Meclisi tarafından bir düğün salonunda düzenlenen Gençlik Şöleni’ne, HDP Van İl Eş Başkanı Ümit Dede, DBP Van İl Eş Başkanı Ökkeş Kava, HDP PM Üyesi Zelal Yerlikaya, HDP Van Milletvekili adayları ile yüzlerce genç katıldı.


DEDE : SANDIKLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM

Şölende ilk olarak söz alan HDP Van İl Eş Başkanı Ümit Dede yaptığı konuşmada: "Şölene katılan tüm gençlere teşekkür ediyorum. Böylesi coşkulu bir kitle bizi oldukça mutlu etti. Sizleri böylesi coşkulu, umutlu görünce bizim inancımız bin kat daha arttı. Gençlik mücadelesinde yer alan siz değerli yoldaşlarımız çok şanslısınız. İçimizde ki genç ruhu ve enerjiyi asla kaybetmeyeceğiz. En ağır bedeli ödeyenler genç arkadaşlar oldu. İktidar güçleri en çok gençliğe saldırdılar. Ne yaparlarsa yapsınlar bu gençlik karşısında asla başarılı olamayacaklardır. Hafta sonu gerçekleşecek seçimlerde sandıklarımıza sahip çıkalım. Halkımızın iradesi neyse onun sandıkta öyle çıkması gibi bir görevimiz var. Genç başladık, genç bitireceğiz" diye konuştu.

 

 

 

 


 

 


SEÇİM ÖZEL |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler