son dakika haberleri

Saray Belediyesi Eş Başkanları Halkın Zarar Ziyanını Yerinde İnceledi

Saray Belediyesi Eş başkanları Zilan Aldatmaz ve A.Kadir Çalışkan aşırı yağış nedeniyle oluşan Sel sularının zarar verdiği mahallelerde incelemelerde bulunarak halkın mağduriyetini gideriyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Saray Belediyesi Eş Başkanları Halkın Zarar Ziyanını Yerinde İnceledi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 26.07.2016  19:02:00 eklendi.

Van Saray Belediyesi Eş başkanları  ve yöneticileri Saray'a  bağlı  Örenburç  Keçikayası Koçbaşı  ve Karahisar mahallelerinde sel sularının  zarar verdiği alanlarda  yaptıkları  incelemeler  sonucu halkın  zarar  ziyanını yerinde  tespit ederek Belediyenin  imkanları  dahilinde mahalle içi kum ve çakıllarının temizlenmesi arazi ve mahalle yollarının  yeniden  temizlenip  açılması Sel sularının  zarar  verdiği  içme, arazi, su kanal ve  borularının  tamir ve tadilatı için yoğun bir çalışma startı verdi.

 

Belediyenin  çalışma alanları  dışında   halkın  tek  çözüm  yolu  olarak  başka  kurumlar  yerine  Belediye'ye başvurmaları yöneticiler  üzerinde  farklı ve yoğun  bir  çalışma temposu  yaratıyor.


Öte yandan Belediyenin imkanları doğrultusunda  Saray'a bağlı tüm mahallelerde  yapımına  başlanan   taziye  evleri önüne kilit taşı döşeme işini de  ziyaret ederek çalışmaları hızlandırdı.

 

Saray Belediyesinin  Eş başkanları çalışmaları  yerinde  kontrol  ederken  Belediye  meclis üyeleri ise   kendi  aralarında oluşturdukları  komisyonla  Belediye personellerinin  yaptığı  çalışmalara  öncülük  ederek  personelleri  yönlendiriyor.

 

 

 

 


Saray |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler