son dakika haberleri

Şampiyon sporcular Başkan vekili Aslan'ı ziyaret etti

İpekyolu Belediyesinin destekleri ile Judo ve Bocce dalında Türkiye ve Bölge müsabakalarına katılan Fevzi Geyik İlk ve Ortaokulu öğrencileri ve okul müdürü Harun Yeşilova, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan’ı makamında ziyaret etti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Şampiyon sporcular Başkan vekili Aslan'ı ziyaret etti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 23.01.2020  14:34:00 eklendi.

 Okul müdürü Harun Yeşilova, İpekyolu Belediyesi’nin her zaman sporun ve sporcunun yanında yer aldığına değinerek, desteklerinden dolayı Başkan Vekilimiz Sinan Aslan’a teşekkürlerin iletti.

 

Başkan Vekilimiz Sinan Aslan ise, göstermiş oldukları başarıdan dolayı okul müdürünü ve şampiyon sporcuları tek tek tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi. Aslan, Belediye olarak, her zaman spora ve sportif etkinliklere değer verdiklerini, çeşitli spor dallarında başarılı olan okullara ve öğrencilere destek olduklarını bundan sonra da bu desteklerinin devam edeceğini dile getirdi.

 

Fevzi Geyik İlk ve Ortaokulu sporcuları, 17 Ocak- 19 Ocak 2020 tarihleri arasında Sivas’ta düzenlenen İç Anadolu Bölgesi Minikler Judo Turnuvası’nda Bölge Birinciliği, 2019 yılında ise Bocce ve Judo dalında Türkiye Birinciliği ve İkinciliğini kazanarak Milli Takıma girmeye hak kazanmıştı.


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler