son dakika haberleri

Saadet Partisi Van milletvekili adayları Erciş'te

Saadet Partisi Van Milletvekili adayları seçim çalışmaları çerçevesinde Erciş’i ziyaret etti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Saadet Partisi Van milletvekili adayları Erciş'te
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 01.06.2018  14:45:00 eklendi.

Saadet Partisi Van Milletvekili adayları seçim çalışmaları çerçevesinde Erciş ilçesini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldiler. 


Erciş halkı ve esnafı, Saadet Partisini sıcak bir ilgiyle karşılarken, SP Van milletvekili adayı Özay İlhan, Erciş'te depremin üzerinden 7 yıla yakın süre geçmesine rağmen şehir içler acısı bir durumda olduğunu, özellikle şehir merkezinde çok ciddi problemlerin ilk günkü gibi ortada olduğunu belirtti.


Başkan Adayı İlhan, Erciş'te 9 yılda bitirilemeyen devlet hastanesiyle Türkiye’nin en büyük ilçeleri arasında yerini aldığını, ilçedeki Şeker Fabrikası’nın ise yakın zamanda satılacağı endişesi yaşayan Ercişliler iktidarın kente büyük haksızlık yaptığını söyledi. Özay İlhan ve beraberindeki diğer adaylar, Saadet Partisi geçmişte Erciş’e yapılan Şeker Fabrikasına sahip çıkacağı gibi yeni fabrikalarında temellerinin atacağını ve yeniden bir Milli Görüş şahlanışı gerçekleştireceklerini, ifade etti.


SP'li adaylar yılan hikayesine dönen Erciş Devlet Hastanesi’nin iktidara geldiklerinde en kısa zamanda bitirerek, halkın hizmetine sunacaklarını, ayrıca kentsel dönüşümünde tamamlanacağını söylediler.

 

 


SEÇİM ÖZEL |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler