son dakika haberleri

Pubg Mobile UC Nedir ve Nasıl Satın Alınır ?

PUBG Mobile, 9 Şubat 2018 tarihinde İOS ve Android cihazlar için yayınlanmıştır. Ana olarak telefonlardan oynanan PUBG Mobile, Tencent Game Buddy ile birlikte bilgisayarlarda ve laptoplarda da oynanabilir hale gelmiştir.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Pubg Mobile UC Nedir ve Nasıl Satın Alınır ?
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 06.02.2020  08:56:00 eklendi.

 PUBG Mobile, 9 Şubat 2018 tarihinde İOS ve Android cihazlar için yayınlanmıştır. Ana olarak telefonlardan oynanan PUBG Mobile, Tencent Game Buddy ile birlikte bilgisayarlarda ve laptoplarda da oynanabilir hale gelmiştir.

PUBG Mobile UC

 PUBG Mobile, oyun içi alımlarında PUBG Mobile UCadı verilen oyun parasını kullanmaktadır. Bu oyun parası ile oyundaki birçok şeye erişilebilmektedir. Oyuncu kendisine yeni kıyafetler alabilmekte, kendine ait yeni dizilimlere sahip olabilmektedir. Dilerseniz PUBG Mobile UC fiyatlarıiçin sitemizden bilgi alabilirsiniz. İsterseniz de PUBG Mobile UC satın aldiyerek yepyeni özelleştirmelere, trend kıyafetlere bir adımla sahip olabilirsiniz.

 

 

Oyun Modları ve Zorluk Seviyesi

 

 PUBG mobile oyununda klasik mod, eğlence modları ve evo alanı adı altında 3 mod bulunmaktadır. Klasik modda normal bir oynanış yapılırken eğlence modunda hızlı maç ve keskin nişancı modu gibi değişik modlar seçilebilmektedir. Evo alanında ise ,arena eğitimi, takımlı ölüm maçı, otorite, taarruz ve mekanik öfke gibi modlar bulunmaktadır. Ayrıca zombimodu ile farklı bir oyun deneyimi elde edilebilmektedir.

 

 Bunların dışında oyun tek kişi tarafından oynanabildiği gibi 2 ve 4 kişi tarafından da oynanabilmektedir. 2 ve 4 kişilik oyun modlarında oyuncunun önceden bir ekibi bulunmadığında rastgele takım seçilir. PUBG Mobile oyunundaki zorluk seviyesi de klasmana göre belirlenmektedir.

 

Kamera Açıları

 

 Oyunda iki adet kamera açısı bulunmaktadır. Birinci şahıs ve üçüncü şahıs adı altında oyuncular seçimlerini yapabilmektedir. Birinci şahıs bakış açısında oyuncu oyunu kendi gözünden oynuyormuş gibi oynamaktadır. Üçüncü şahıs bakış açısında ise oyuncunun arkasından bir oyun deneyimi yaşanır. Üçüncü şahıs bakış açısı birinci şahısa göre daha fazla tercih edilmektedir.

 

PUBG Mobile Oynanışı

 

 Oyuncular bir uçakta oyuna başlamaktadır. Bir odadaki oyuncu sayısı genellikle 100 olsa da oyundan kopanlar da göz önüne alındığında bu rakam azalma gösterebilmektedir. Oyuna başlanan her uçağın kendisine ait bir rotası bulunmaktadır. Oyuncular bu rota çerçevesinde uçuşlar açıldıktan sonra istedikleri yere atlama şansına sahiptirler. Atladıktan sonra paraşüt açılmakta ve oyuna resmen başlanmaktadır.

 

 Yere iniş yapıldıktan sonra yapılması gereken ilk şey silah bulmak olacaktır. Sonrasında kask ve yelek gibi ekipmanlar ile güçlenerek rakipler öldürülmelidir. Oyundaki amaç sona kalan olmaktır. Bazı yerlerde çok fazla ekipman bulunmaktadır. Fakat bu yerlere atlayan oyuncu sayısı da buna bağlı olarak artmaktadır.

 


Ekonomi |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler