son dakika haberleri

Prefabrik Evler Ve Çelik Konstrüksiyon

Özellikle deniz kenarında yazlık, bahçelerde bağ evi olarak prefabrik evler tercih edilmektedir. Bunlar görüntü olarak kişilerin gözlerine hitap etmekle birlikte; kullanım olarak da betonarme bir evden farkları yoktur.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Prefabrik Evler Ve Çelik Konstrüksiyon
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 29.04.2020  18:13:00 eklendi.

  Özellikle deniz kenarında yazlık, bahçelerde bağ evi olarak prefabrik evler tercih edilmektedir. Bunlar görüntü olarak kişilerin gözlerine hitap etmekle birlikte; kullanım olarak da betonarme bir evden farkları yoktur. Hatta onlara göre birçok avantajları da bulunmaktadır. Bu avantajlarından dolayı da tercih sebebidirler. Günümüzde insanlar bu evlerden tercih etmekte ve çok beklemeden onlara sahip olmaktadırlar.

Firmamız evin inşa edileceği alana göre sizin istediğiniz büyüklükteki evleri büyük bir titizlikle yapmaktadır. Çelik konstrüksiyon kullanılarak imal edilen evler; kısa sürede kurulumları, ekonomik olması, modern görünüşte tasarlanması ile bireysel ya da toplu konutlarda tercih edilmektedir. Çelik yapısıyla isterseniz ev, isterseniz villa tarafımızca oluşturulmaktadır. Bütün statik hesaplamaları mimar ve mühendisler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Prefabrik Evlerin Çeşitleri

Prefabrik olarak yapılan bu evler tek katlı ya da birkaç katlı da olabilmektedir. Tek katlı yapılar istenilen metre karede üretilerek kişilerin isteklerine göre imal edilirler. Büyütmek istenildiğinde buna müsaittir. Ya da bu evlerin başka yerlere taşınması gerekiyorsa; herhangi bir hasara uğramadan taşınması da mümkün olmaktadır. Evin içinde ve dışında olması gereken her şey düşünülmüştür.

Yalıtım için dış paneller arasına köpük konulmuştur. Çatıda membran ve cam yünü kullanılmıştır. Galvanizli saçlar kullanılarak yapının çürümesi ve dış etkenlerden etkilenmesi giderilmiştir. Dış kapıda çelik kapı kullanılırken; oda kapıları da Amerikan panel kapılar kullanılmıştır. Ses yalıtımı için çift cam uygulaması tercih edilmiştir. Isı ve ses yalıtımları evin her yerinde ayrı olarak düşünülmüş ve istenilen kat yapısına sahip evler tarafımızca imal edilmektedir.

Prefabrik Evlerin Hayatımızdaki Yeri Ve Kolaylıkları

Bu tür ev çeşidi oldukça fazla tercih edilmektedir. İstediğiniz mimari tarza sahip olacak evlerin üretilmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız bu tür evlerden oldukça fazla imal etmekte ve onların montajını sağlamaktadır. Kullanım kolaylıklarına değinecek olursak; zamandan ve işçilikten tasarruf edildiği için az bir maliyetle bu evlerden edinmeniz mümkündür.

Prefabrik evler; istenilen yere sökülüp takılabilir. Her türlü iklim şartlarına göre imal edilmişlerdir. Bakımları oldukça kolaydır. Tadilat ya da yenileme düşündüğünüz zamanlarda az bir maliyetle bunu yapabilirsiniz. Bu evler çevre dostu malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Hayalinizdeki evi yaratmak sizin ve bizim elimizde olan bir durumdur.


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler