son dakika haberleri

Pleksi Stand Kutu Nedir?

Pleksi Stand Kutu...

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Pleksi Stand Kutu Nedir?
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 29.10.2019  17:09:00 eklendi.

Plekgsi şeffaf standlar, genelde pleksi adı verilen özel bir plastik malzemeden üretilen ve içerisine gıda ürünleri dahil birçok ürünün güvenle konulabildiği stand türleridir. Bu ürünler, fuar ve sergi alanları gibi yerlerde olduğu kadar perakende satış yapan mağazalarda da ürün sergilemenin ve tanıtmanın en iyi yollarından biridir. Pleksiglass, güvenli bir materyaldir. Cam ile aynı görünüme sahip olan ürün, çok daha zor zarar görür ve oldukça hafif oluşundan dolayı, daha fazla tercih edilir. Ayrıca özellikle büyük yapılar için cama göre çok daha uygun fiyatlarla üretim yapılması da mümkündür.

 

Kullanıldığı yer ve içerisindeki ürüne bağlı olarak tasarımı, rengi ve boyutları değişiklik gösteren bu standların çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Neredeyse her geometrik şekilde üretilebilen ve talep olduğunda farklı renklere boyanabilen ve ürün miktarına göre boyutları değişebilen bu standlar ile ilgili daha detaylı bilgi ve destek için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

 

Pleksi Stand Çeşitleri

Pleksi standları birbirinden ayıran birçok karakteristik özellik bulunmaktadır. Renkleri ve ebatları başta olmak üzere kapaklı veya kapaksız olması da bir diğer ayırt edici özelliklerdir. Genelde içerisine gıda ürünleri konulacaksa kapaklı modeller tercih edilmektedir ve bu kapağın hızlı ve kolay bir şekilde açılması istenmektedir. Öte yandan, içerisinde veya üzerinde aynı anda birden fazla türde ürün sergilemek amacıyla farlı bölmeler mevcut olabilmektedir. Esasında pleksi standlar için, herhangi bir tür ayrımı yoktur ve binlerce farklı tasarım yapabilmek mümkündür diyebiliriz. Üretildiği materyalin esnek yapısı sayesinde Pleksi standlar tasarıma bağlı olarak dairesel şekillere dahi sahip olabilmektedir. Özel formlarda kesilebilen ürün, bükülebilme özelliği sayesinde, tasarımda avantaj sağlar.

 

Pleksi Stand Fiyatları

İhtiyaç duyduğunuz en iyi pleksi stand seçimini firmamız ile yaptığınız takdirde, firmamızın bu alandaki tecrübelerinden, bilgi ve birikiminden faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında, fiyatları birçok kritere göre değiştiğinden bütçenize uygun pleksi standlar için de yine firmamız sizin için en doğru adres olacaktır. pleksi standlar firmamızın uzmanlık alanı içerisinde her gün farklı tasarımlarla ile üretilen ürünlerdir. Siz de ürünlerinize ve satış ortamınıza uygun ürünlerin siparişini şimdi verebilirsiniz.


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler