son dakika haberleri

Öztürk çalışmaları yerinde inceliyor

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, iki ayrı mahalleye gerçekleştirdiği ziyaretlerde, belediyemizce yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Öztürk çalışmaları yerinde inceliyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 22.09.2018  09:29:00 eklendi.

 İpekyolu Belediyesi Başkan V. Öztürk ilk ziyaretini Bostaniçi TOKİ sakinlerinin yıllardır sorunu olan 1.5 km uzunluğundaki Huzur Caddesi’ni işgal eden 40 ahır ve 750 m uzunluğundaki duvarları yıkılarak genişletilen yola gerçekleştirdi.

 

Ardından merkeze uzaklığı 11 km olan Kıratlı Mahallesi’ne geçen Başkan V. Cemil Öztürk burada da yaptığı incelemelerde ekiplerimiz tarafından 5 bin metrekare kilit taşı uygulanan işlemler hakkında ayrıntılı bilgi aldı.
 

Her iki mahalledeki incelemelerin ardından vatandaşlarla sohbet eden Öztürk, ihtiyaç ve talepleri dinleyerek, çocuklara yaş gruplarına ve ilgi alanlarına göre çeşitli hediyeler verdi.

 

Başkan V. Cemil Öztürk, Belediye, vatandaşların hayat standardını yükseltmek ve kolaylaştırmak adına yer, zaman, uzaklık tanımaksızın yaptığı çalışmalarına yenilerini ekleyerek aralıksız devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler