son dakika haberleri

Muradiye Kaymakamı Yücel’e ziyaret

Van İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Kurmay Albay N. Türker Cice ve Van Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ayhan Kahraman, Muradiye Kaymakamı Harun Yücel’i makamında ziyaret ettiler.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Muradiye Kaymakamı Yücel’e ziyaret
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 17.08.2017  12:52:00 eklendi.

 Kurmay Albay N. Türker Cice ve Başkan Ayhan Kahraman, Kaymakam Harun Yücel’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

 

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Ayhan Kahraman, ziyaret ettikleri Muradiye Kaymakamı Harun Yücel’in her zaman kahraman güvenlik korucularının, şehit ve gazi yakınlarının yanında olmasının kendilerini sevindirdiğini söyledi. Kahraman, “Kendisini milletinin hizmetine adayan, devletin merhametli ve şefkatli yüzünü vatandaşına gösteren Muradiye Kaymakamı Harun Yücel Beyefendinin bize göstermiş olduğu ilgi ve alakandan dolayı şahsım, şehit ailelerim ve kahraman güvenlik korucularım adına teşekkür ederim” dedi.

 

Kaymakam Yücel’e Kur’an-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye eden heyet, ardından Muradiye İlçe Jandarma Komutanlığı toplantı salonunda N. Türker Cice başkanlığında güvenlik korucuları ile koordinasyon ve istişare toplantısı düzenlediler.

 


Muradiye |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler