son dakika haberleri

Muradiye Belediyesi'nden, Kreş Öğrencileri İçin Etkinlik

Muradiye Belediyesi, Çocuk kreşi öğrencilerine moral ve motivasyon vermek için tiyatroya götürdü. Tiyatroya gelen öğrenciler Mavi kuş tiyatro salonuna giderek Başına buyruk Kedi Oyununu Muradiye Belediye Eş başkanı Dr. Mehmet Ali Tunç ile birlikte izlediler.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Muradiye Belediyesi'nden, Kreş Öğrencileri İçin Etkinlik
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 23.12.2016  22:42:00 eklendi.

Van'ın Muradiye ilçesinde yaklaşık 1 buçuk yıl önce faaliyete giren Muradiye belediyesi çocuk kreşi, hizmet vermeye devam ediyor.

 

Kreşte öğrencilere 2 kadın, 1 erkek öğretmen ders veriyor. Kreşte eğitim gören öğrencilere moral ve motivasyon vermek için Muradiye belediye Eş başkanı Dr. Mehmet Ali Tunç, belediye encümenleri ve kreş öğretmenleri çocukları tiyatroya götürdü. Tiyatroya gelen öğrenciler Mavi kuş tiyatro salonunda Başına buyruk Kedi Oyununu Muradiye Belediye Eş başkanı Dr. Mehmet Ali Tunç ile birlikte izlediler.


'Çocuklara Moral ve Motivasyon Verdik'

Tiyatro oyununu çocuklar ile izleyen Muradiye Belediye Eş başkanı Dr. Mehmet Ali Tunç, "Çocuklar bizim geleceğimiz. biz onlara sağlıklı bir gelecek kurmak için çalışıyoruz. İlçemizde belediyemiz bünyesinde faaliyet gösteren çocuk kreşimiz var. bugün onlara moral ve motivasyon vermek için Van'a tiyatroya getirdik. Çocuklar tiyatroda doya sıya eğlendiler. bizde onlar ile birlikte tiyatroyu izledik. çocukların geleceği bizim geleceğimizdir" dedi.


Tiyatro gösteriminin ardından Muradiye Belediye Eş başkanı Dr. Mehmet Ali Tunç ve beraberindekiler çocuklar ile birlikte yemek yediler.

 


Muradiye |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler