son dakika haberleri

Muradiye Belediyesi, Yol yapım çalışmalarına devam ediyor

Muradiye'de Yol Yapım çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Muradiye Belediyesi, Yol yapım çalışmalarına devam ediyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 18.11.2016  12:08:00 eklendi.

Muradiye'ye bağlı Görecek (Mozexan) ve Saraç (Sêraç) mahallerinde 4 gündür yol yapım ve stabilize çalışması yapılıyor. Dün 70 Hanelik Saraç mahallesinde 6 kilometrelik yol yapım çalışması yapıldı.


Muradiye Belediyesi, Muradiye'ye bağlı Görecek (Mozexan) ve Saraç (Sêraç) mahallerinde 4 gündür yol yapım ve stabilize çalışması yapmaya devam ediyor. Belediyeye bağı ekipler, yolu olmayan mahallerde yol, yolu bozuk olan mahallerde stabilize çalışması yapıyor. Görecek mahallesinde 3 kilometre, Saraç mahallesinde de 6 kilometrelik yol yapım ve stabilize çalışması yapıldı. Öte yandan Saraç mahallesinin Taziye evi ve Cami'nin etrafı belediye ekipleri tarafından düzeltildi.


Yol Yapım çalışmaları hakkında konuşan Saraç ve Görecek mahallesinin muhtarı Sezai sezan, "yıllardır bu köylerin yolu bozuktu, kaç gündür belediye ekipleri seferber olup yolarımızı yapıyor. Köyümüzün en ücra yerlerine yol götürdüler, şimdi yollarımız çok güzel, bu nedenle belediye Eş Başkanlarımıza çok teşekkür ediyoruz" dedi.

 

 


Saraç Mahallesinin Cami İmamı Abdulkadir ışık ise, “Muradiye belediyesine çok teşekkür ediyoruz, mahallemizin Cami ile ilgili çok sorunu vardı, belediye bize yardımcı oldu, Camimizin etrafı da çok bozuktu belediye ekipleri yaptı. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz ” dedi.


Muradiye |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler