son dakika haberleri

Muradiye’de şehitler için mevlit okutuldu

AK Parti Muradiye Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından vatan uğruna can veren tüm şehitler için mevlit okutuldu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Muradiye’de şehitler için mevlit okutuldu
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 29.12.2016  14:09:00 eklendi.

 Muradiye Merkez Camisi’nde şehitler için mevlit okutularak dualar edildi. Cevizli irmik helvası ve bazı ikramların yapıldığı mevlit programının ardından konuşan AK Parti Muradiye Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Yay, “Bizler bu mukaddes davamızı Fatih’in ve Selahaddin Eyyubi’nin torunları olarak nesilden nesile aktarmalıyız.

 

Vatanımızın ve kardeş ülkelerimizin her bir karışı şehitlerimizin kanları ile bezenmişken, Siyonist leşlerinin iki günde sahip olmasına göz yummamalıyız. Ezelden ebede hiç durmadan sürmeye devam edecek olan hak ve batıl davasında duruşumuzu belli edip, mücadeleci yüreklerle her nerede olursak olalım kutlu direnişimiz ile mazlumların ve mağdurların yanlarında olmalıyız.

 

 

Bu rahmetten geri kalmaksızın tek bir yürek ile Hazreti Ömer misali adaletli, Hazreti Ali misali cesaretli olmalıyız. Milletimizin geleceği ve selameti için adil düzene dayalı yeni bir dünyanın kurulması için Allah’ın izniyle yeryüzündeki zulümlerin durdurulması, adaletin, barışın ve huzurun temini için bütün gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz. Zafer inananlarındır. Zafer yakındır” dedi.

 

İlçe Müftüsü Selim Duman’ın dua ettiği programa İlçe Kaymakamı Mehmet Fatih Çelikel, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Vanlı, polis ve asker ile vatandaşlar katıldı.
 
 
 
 

 


Muradiye |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler