son dakika haberleri

Müdür Samsa’dan okul ziyareti

Van’ın Başkale İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Samsa, okul ziyaretlerine devam ediyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Müdür Samsa’dan okul ziyareti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 30.12.2016  13:42:00 eklendi.

Ziyaret ettiği okullarda idarecilerden bilgi alan Samsa, idarecilerin eğitim öğretimde kalitenin artırılması hususunda özverili davranmaları istiyor.


Okulların sorunlarını yerinde görerek tespit eden Müdür İsmet Samsa, “Özellikle köy okullarımızda eğitim öğretimin aksamaması ve öğrencilerin daha kaliteli eğitim almaları için yoğun çaba harcıyoruz. Eğitim öğretim dönemi başında ilçemizdeki tüm okullarımızın bakım ve onarım çalışmalarını yaptık. Yıl içinde de sıkıntı yaşayan okullarımızın sorunlarını çözüyoruz. Amacımız öğrencilerimize daha kaliteli eğitim ortamı sunmak ve eğitim kalitesini artırmaktır" dedi.


Başkale İlkokulunu da ziyaret eden ve çalışmalarından dolayı okul öğretmenlerini tebrik eden Samsa, "Okullarımızı bundan sonra birebir ziyaret edip, eksiklikleri gidereceğiz. Devamsız öğrencilerin okula kazandırılması ve eğitim kalitesinin yükseltilmesi konusunda okul müdürlerimiz duyarlı olmalıdır. Buradaki amacımız her okulumuzun başarısını yıllara göre değerlendirmektir. Beklentilerimizi belirlemek ve durumumuza ışık tutmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

 


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler