son dakika haberleri

Müdür Aksoy, hentbolcu kızları kabul etti

Van’ın Özalp İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Salih Aksoy, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvada il birincisi olan Şemsettin Ortaokulunun kız öğrencilerini makamında ağırladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Müdür Aksoy, hentbolcu kızları kabul etti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 15.12.2017  12:25:00 eklendi.

Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvada, küçük kızlar kategorisinde il birincisi olan Şemsettin Ortaokulu kız öğrencileri, öğretmenleriyle Özalp Milli Eğitim Müdürü M. Salih Aksoy’u makamında ziyaret ettiler.

 

Şemsettin Ortaokulunun 3-6 Mart tarihlerinde Malatya’da yapılacak olan bölgeler arası hentbol turnuvasında Van’ı temsil edecek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Aksoy, “Küçük kızların kazanmış olduğu bu büyük başarı bizleri gururlandırdı. Bu konuda birinci olan kızların Malatya’da yapılacak olan finallere daha iyi hazırlanmaları için tüm imkânlarımızı kullanarak, Türkiye birinciliğini almalarını bekliyoruz” dedi. 

 

Şemsettin Ortaokulu Beden Eğitim Öğretmeni Mehmet Kumru ise, sahaları olmadığı halde çalışarak başarı elde ettiklerini söyleyerek, “İyi bir çalışma ortamının olması durumunda takımın Malatya’dan birinci geleceğine inanıyorum” diye konuştu.


Özalp |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler