son dakika haberleri

Milli Eğitim Müdürü Özkara göreve başladı

Van’ın Başkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Kemal Özkara göreve başladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Milli Eğitim Müdürü Özkara göreve başladı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 23.10.2017  11:08:00 eklendi.

 Başkale İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini yürütürken Başkale Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Özkara, Başkale’de görev yapmanın büyük bir onur olduğunu ifade etti.

 

Başkale’de 30 yıldır eğitimin her aşamasında hizmet verdiğini ifade eden Özkara, "Başkale ilçesinde görev yapmaktan çok mutlu oldum. İnşallah bu süreçte eğitim öğretimde aldığımız bayrağı daha ileriye götürmek için elimizden gelen her türlü gayreti ve çabayı sarf edeceğiz. Bilgimizi, becerimizi, deneyimlerimizi bu yönde aktaracağız. İnşallah çok daha güzel işlere ekibimle, öğretmenlerimle ve bizim geleceğimiz olan çocuklarımızla birlikte imza atacağıma inanıyorum" dedi.

 


Eğitim camiası olarak birlik ve beraberlik içerisinde eğitim kalitesini yükseltmek için çalışacaklarını belirten Özkara, "Bu ağır ve onurlu göreve bizi layık bulan ve getiren büyüklerimize karşı inşallah mahcup olmayacağız. Önyargılardan uzak, yeniliklere açık, katılımcı, istişareyi, sevgi, saygı ve hoşgörüyü önde tutan bir anlayış içerisinde toplumun bütün kesimlerini kucaklamaktır. Eğitime yapılan yatırımın, hem uzun vadeli hem de bir ülke ve millet için en mühim yatırım olduğunun bilincindeyiz. Başkale’mizin daha ileri bir noktaya taşınabilmesi, eğitimde kalitenin daha üst seviyelere yükseltilebilmesi için elimizden gelen her şeyi ortaya koymalıyız" şeklinde konuştu.


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler