son dakika haberleri

MHP Van Kadın Kolları Emine Bulut cinayetini kınadı

Kırıkkale'de eski eşi tarafından boğazından bıçaklanan Emine Bulut için olayı kınayan MHP Van Kadın Kolları Başkanı Suna Baştürk, Türk Adaleti en ağır cezayı verecektir.dedi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
MHP Van Kadın Kolları Emine Bulut cinayetini kınadı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 25.08.2019  17:35:00 eklendi.

 Baştürk, “Her ne sebeple olursa olsun, bir kadının şiddete maruz bırakılması ve canına kıyılması en büyük zulümdür.” dedi.


MHP Van Kadın Kolları Başkanı Suna Baştürk, “Evladının gözleri önünde ‘Ölmek İstemiyorum’ diyen bir kadın ve ‘Anne lütfen Ölme’ diyen bir çocuk. Sözün bittiği yerdeyiz. Bu katliamı kınıyor, bu caniyi önce bu dünyadaki adaleti sağlayan kurumlarımıza ve asıl önemlisi de ilahi adalete Yüce Allah’a havale ediyoruz. Vicdanları sızlatan olayı yaşatan bu caniye Türk Adaleti en ağır cezayı verecektir.” dedi.


MHP Kadın Kolları Başkanı Suna Baştürk, geçtiğimiz günlerde Kırıkkale’de eski eşi tarafından 10 yaşındaki kızının önünde hunharca katledilen Emine Bulut başta olmak üzere şiddete maruz kalarak hayatını kaybeden bütün kadınlara rahmet dileyerek şöyle devam etti:


"Rahmetli Emine Bulut'un hunharca katledilmesi karşısında milletçe derin bir üzüntü yaşıyoruz. Bütün kadın cinayetleri aynı üzüntüyü oluşturuyor. Bugün karşı karşıya kalınan görüntünün milletimizde haklı infial yaratması, bir annenin çocuğunun gözleri önünde hayatını kaybetmesi hepimiz için tarifi olmayan büyük üzüntü kaynağı olmuştur" şeklinde konuştu.


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler